Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességed alatt miben...

Terhességed alatt miben változtattál étkezési szokásaidon?

Figyelt kérdés
Milyen ételek kerültek tiltó listára?Miket eszel sokszor mert úgy véled az a legjobb babádnak és neked?
2014. aug. 15. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan azokat eszem mint nem terhesen.
2014. aug. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanazokat eszem! Annyi változott, hogy magnézium+B6,kalcium+D +K vitamint szedek, 14 hétig meg Vas+folsavat ittam:) Talán még annyi, hogy sok gyümölcs :)
2014. aug. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem változtattam. Ugyan azokat eszem mint eddig. Mellette szedek terhes vitamint.
2014. aug. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem változtattam, jelzi a szervezet hogy mire van szüksége, vannak napok amikor kilószámra tömöm magamba a gyümölcsöt vagy iszom a tejet...bízz a szervezetedben, jelzi,hogy mire van szükségetek:)
2014. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem változtattam semmit, nyilván az alkoholról lemondtam, de előtte se voltam nagy ivó, szóval nem nagy áldozat részemről. Azt eszek most is, amit megkívánok. Sok tejterméket és gyümölcsöt eszek, de előtte is így volt.
2014. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!