Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség kene, tegnap voltunk...

Segítség kene, tegnap voltunk 17 hetes ultrahangon es kislanyt mondtak, mennyire vehetem biztosra?

Figyelt kérdés
[link] itt a kep hozza :) remelem tudtok segiteni;) előre is koszonom :)
2014. aug. 17. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták anno,ha kislányt látnak az szinte 100%,mert ha fiút mondanak lehet csak odalógott valami,de kislány esetében ha ennyi idősen nincs ott semmi,akkor már nem is lesz.Boldog baba várást. :)
2014. aug. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Juj:) nagyon szépen koszonom a válaszod :) nagy a boldogság :))
2014. aug. 17. 11:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Hat nemtudom..rendszerint eltalaljak..az en orvosom nagyon erti ezeket a dolgokat:))17 hetesen mondta,h kisfiú..aztan bekelett mennem a korhazba 20 hetes uh-ra ott egy masik doki először azt mondta lany..mondom az biztos nem megmondta az orvosom,h fiú:)) a vegen megnezte ujra hat ott volt a kis futyike,azt mondta begyűrődött a zacsija ezert nem látta:))aztan most a sajat orvosmmal megneztük megint mar nagyon kivehetően latszik a kuki,szal 100% hogy fiú!
2014. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megneztem a képet szeintem ez egy kivehető punci:))
2014. aug. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom fiú irányban nem tévednek, de ha lányt mondanak, az még kicsi eséllyel változhat.

Majd mentek még uh-ra, ha akkor is lányt mondanak, ha akkor egyre biztosabbra veheted. :)

2014. aug. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a válaszotokat :) en is inkább puncit latok a képen de annyian kapnak téves információt hogy kicsit meg inogtam :) de valószínű hogy kislany 😍😍 :)))
2014. aug. 17. 12:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó babavárást! Jó egészséget neked is és a kisasszonynak is!:-))
2014. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom :) puszi :)
2014. aug. 17. 13:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Tuti kislány :) három fiam van, ilyen képet soha nem láttunk :)

Sok boldogságot és jó egészséget :)

2014. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!