Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltunk 4D-s ultrahango...

Tegnap voltunk 4D-s ultrahangon,16 hetes vagyok és egyértelműen megmondták hogy kisfiú lesz. Ezt biztosra vehetem?

Figyelt kérdés
Nem mintha nem bíznék bennük, de mivel korai még a terhesség a tapasztalataitokra lenék kiváncsi. Itt van a 2D-s kép ami alapján megállapították: [link]

2014. febr. 23. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez bizony kukac golyszikkal:) gratulalok!;)

Nekem is fiam lesz:)

2014. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám, hogy eléggé biztos, de épp múlt héten okozott egy ismerősömnél kisebb sokkot egy ilyen vizsgálat.


13 hetesen 4Dn azt mondták ez bizony tuti kisfiú. 6 héttel később egy másik orvos, másik 4Ds géppel nézte, ő azt mondta kislány. Múlt héten lett meg a vérvétel eredménye. Az anyai vérben lévő magzati DNS alapján egyértelműen kislány :D

2014. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Elso vagyok. Ez akkor egy kis remenyt ad szamomra:) nekem 12het4naposan mondtak 4Dn hogy 100000000000%fiu. Lattuk is a kukit.

En nagyon lanyt szerettem volna. Bar mar nem hiszem hogy lany lesz

....de jo lett volna

2014. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen igazából én is ezért tettem fel a kérdést világ életemben kislányt akartam persze az a legfontosabb hogy egészséges de nem tagadom kicsit csalódott voltam :)
2014. febr. 25. 00:54
 5/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én csak annyira hogy még sírtam is.. tudom gáz és ciki és a lényeg hogy legyen egészséges....de hát lányt szerettem volna...


[link]



[link]


ezek az én 12hetes képeim a kukirol

2014. febr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ja holnap leszek 14hetes
2014. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én mondjuk ebből nemtom megállapítani de annyi biztatást tudok neked mondani hogy nekem a 12 hetes ultrahangon azt mondták hogy most még nem mondanak semmit mert ilyenkor még biztosat ugyse tudnának mondani meg azt is olvastam több helyen hogy a 12 hetesen normális ultrahangos nemis mond semmit inkább. ugyhogy neked még mindig több esélyed van mint nekem. :/
2014. febr. 26. 23:03
 8/13 anonim ***** válasza:

Ismerosom kislanyara valtig allitottak hogy fiu.

aztan lany lett:) ne adjuk fel!:))))

Bar en mar nem hiszem hogy lany lesz

2014. febr. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A remény hal meg utoljára:)
2014. febr. 27. 17:04
 10/13 A kérdező kommentje:
egyébként merre laksz?
2014. febr. 27. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!