Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy alszotok, terhesség...

Ti hogy alszotok, terhesség alatt ami kényelmes? Háton aludni állitólag nem szabad!

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Az alvás nem tudatos hacsak nem ébredsz fel minden megmozdulásra így előfordulhat hogy arra ébredsz hogy a hátadon alszol, én többször is voltam már így.

Amúgy nekem jobb és bal oldalt, félig hason kényelmes, vagyis lenne kényelmes ha a kislányom nem rúgná ki a ház oldalát... Igyekszem minél kevesebb nyomást gyakorolni a hasamra.

31hkm

2014. aug. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia!

én még régebben állítható rácsot vettem az ágyba, így én félig döntött -ülő helyzetben OLDALT aludtam és a pocakom alatt volt egy laposabb párna - hogy ne húzza annyira a súly még úgy sem... főleg a 33. héttől (elég nagy volt a hasam) volt erre szükség. Háton nem tudtam aludni mert valami ideget nyomott zsibbadtam és levegőt sem igen kaptam...

2014. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem meg nem nagy a pocim de csak oldalt fekszem.. jobb,vagy bal.. haton nemtudok aludni,hason pedig tudatosan nem merek

22hkm

2014. aug. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én valamelyik oldalamra fekszem, bár állítólag jobb oldalon sem jó aludni, de nem bírok egész éjjel a bal oldalamon aludni.

Az egyik oldalon a szopi párnára fel szoktam tenni az egyik lábamat, ha a másik oldalra fordulok, akkor meg a takarót szoktam olyan henger formában magam alá gyűrni, mert így kényelmesebb.

Néha előfordul az is, hogy a hátamon fekszem, de az nekem mindig is kényelmetlen volt, terhesség előtt sem szerettem háton aludni, de ha már sehogysem jó, akkor úgy is szoktam azért valamennyit.

2014. aug. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Oldalt fekszem, felhúzott lábbal.

(ha bal oldalon akkor a jobb lábam húzom fel, ha jobb oldalon akkor a bal lábam )

:)

2014. aug. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én mindig háton aludtam. nekem az volt a legkényelmesebb, még 40 hetesen is :D
2014. aug. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én három pozícióban tudok aludni.


1. ez a kedvencem, hason-félig hason, egyik lábam felhúzva magam alatt, oldalra


2. oldalamon, de ettől megfájdul a hátam, mert nem túl jó a matracunk


3. háton


Harmadik terhesség, egyiktől sem lett semmi bajom.

2014. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szoptatóspárnával. Isteni!
2014. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!