Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nővérem terhes. (lehet)...

A nővérem terhes. (lehet) Furcsa tünetek, vetélt már, (állítólag) pozitív teszt, (halvány) havi vérzése megjött. (többi lent)?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A nővérem lehet hogy terhes.Sokszor volt pozitív teszte,de mindig kiábrándult,mert megjött neki.(halvány volt a második csík.) Múlt héten furcsa tünetek voltak,hányingere volt,nőtt a hasa,sokkal többet evett,stb...Vettünk 2 tesztet.Az elsőt megcsináltuk,nem látszott annyira,de valamennyire igen.4 nap múlva megint csináltunk,és erőteljesebb volt.Aztán 2 napra rá megjött neki.(nagyon) De nem láttuk,nem néztük,ezt mondta,hogy majdnem átázott a gatyája.Ha terhes volt akkor kb 5 hetes.Ez szerintetek vetélés,vagy még meglehet? Kinek volt hasonló?Amikor terhesek voltatok,akkor nektek megvolt közben?Nagyon vagy mennyire?Fontos lenne.Előre is köszönöm.!

2014. febr. 24. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy orvos minden bizonnyal többet tudna mondani, de igen lehet vetélés is. A terhességem alatt egyszer sem véreztem, se kicsit, se nagyon.
2014. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ...értem...Nem jó hír,de köszi a választ...:(
2014. febr. 24. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp doki, főképp ha több pozi tesztje is volt már de mindig megjött neki utána. Elképzelhető, hogy nem tud a baba megtapadni, nem ártana egy kivizsgálás.
2014. febr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is menjen orvoshoz, érdemes lenne hormonszinteket nézni nála.
2014. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!