Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30-32hetes kismamik! Szokott...

30-32hetes kismamik! Szokott keményedni a pocitok?

Figyelt kérdés

Ilyenkor már normális?

Hányszor keményedik egy nap?


2014. aug. 18. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem még a 20.hét környékén kezdett keményedni, naponta 4-5x.Addig orvosi tanácsra magneb6-ot szedtem, de abban alig van magnézium, váltottam magasabb mg tartalmúra, az hatott.Azóta csak házasélet közben keményedik, arra azt mondta a doki, ennyi belefér.

Ilyenkor már elvileg elkezd gyakorolni a méh, ha nem fáj, nem vérzel, zárt a méhszájad normális.Szedsz magnéziumot?Hányszor keményedik egy nap?

31 hkm

2014. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

5-6szor keményedik, legtöbbször akkor amikor pisilnem kell.

Magnesi citricit szedek, 3-4szemet.

Nem vérzek,görcs nincs, nemi életet nem élek.

Növeljem a magnézium adagot?

2014. aug. 18. 21:15
 3/6 gabszem ***** válasza:
30 hetes vagyok. akkor keményedik sokat ha pl front van vagy sokat álldogálok. én nem szedek magnéziumot, csak ha tényleg nagyon sokat keményedik bekapok pár szem magne b6-ot. terhesvitamint+vasat szedek. Elvileg normálisak ezek az összehúzódások.
2014. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magnesii citricitből mehet 3x2 is nyugodtan.A 36. hétig szokták ajánlani a magnéziumszedést.Ha mész dokihoz legközelebb, említsd meg neki, de ha pisilés után elmúlik én nem aggódnék.
2014. aug. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is sokszor, 5-6x kemenyedik egy nap, sok Mg-t szedek, megis ha sokat hajolgatok, sokszor emelgetem a kisfiamat bekemenyedik, autoban utazaskor is es ha nagyon kell pisilnem is. :)

33 hkm

2014. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


20 hetes kor óta keményedek, napi 1-2szer plusz szeretkezéskor-után. Napi 3szem Citriset szedek, a védőnő szerint nem kell többet. Kisfiammal sokkal többet keményedtem és abból sem volt baj.

31hkm

2014. aug. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!