Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, anyukák-Nektek...

Kismamák, anyukák-Nektek teljesen rendben voltak a fogaitok terhesség alatt? Ha mégis probléma van, tényleg annyira fenyeget a koraszülés? Gyulladt foga volt valakinek ebben az időben? Mit tudtatok csinálni, mi lett?

Figyelt kérdés
2014. aug. 20. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
sajnos igen :( begyulladt egy fogam a 34. hét vége fele, és végül ki is kellett húzni,de ez egyik napról a másikra történt. a kisfiam 36+6ra született meg. pedig nem volt toxémia, se keringési gond, a lepény is csak I. fokban volt érett.
2014. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az egyik terhességem alatt havonta jártam fogorvoshoz. volt gyökérkezelés, szájsebészeti műtét..mindent megcsináltak, még röntgen is készült. amit lehetett, azt érzéstelenítő nélkül, főleg az első trimeszterben. még túl ishordtamű
2014. aug. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most vagyok másodszor terhes, 37 hetes.

Az első babám 39+5 hétre született.

Most is és akkor is a fogínyem be volt / van gyulladva, kb folyik a vér belőle amikor mosom. Nem lehet vele mit tenni, direkt erre való fogkrémet használok.

Illetve kb 3-4 hete egy pici darab letört az egyik fogamból és begyulladt az egész,de simán betömték és elmúlt.

Anno én is olvastam ilyet, h koraszülés lehet emiatt, de a védőnő és a nőgyógyász is azt mondta, h emiatt nem.

És nem is lett. :)

2014. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Begyulladt a fogam 38.héten, gyökérkezelésre jártam. Mégis 41.3-ra indítottak, nem jött a baba magától.
2014. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,hogy válaszoltatok!
2014. aug. 20. 16:56
 6/6 anonim ***** válasza:
36%

Nem volt rendben a fogam, 12 hetesen elkezdett nőni a bölcsesség fogam, de nem volt helye, kihúztni nem akartam, ezért 2x műtötték, de megmaradt a fogam:) többször is voltam fogorvosnál terhesség alatt, mert romlottak a fogaim, tömtek nem egyet.


Én megmondom őszintén, lehet lepontozni, de lenézem/kinézem, azt akinek nincs rendben a fogsora.

Igénytelennek tartom, hisz ingyen van a tömés, rendbe lehetne hozatni ha időben elmegy. Annyi anyukát látok hogy elől nincs foga, vagy ki van rohadva. Nem is tudom a párjának hogy van gusztusa megcsókolni, undorítónak tartom,

Bár ez az illető anyagi helyzetét, igényességét, iskolázottságát is tükrözi

2014. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!