Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Önző voltam és dohányoztam terhességem alatt.Napi 5-6 szálat,nem a leggyengébből.Hiába próbáltam nem bírtam megállni,hogy ne gyujtsak rá.Mellé nagyon sok gyümölcsöt,C vitamint ettem.Most töltöttem a 36.hetemet.Valami csoda folytán 5.napja nem szívtam el egy szálat sem (és most még csak hiányozni sem hiányzik)

Milyen betegségekkel kell számolnom ha megszületik a kisbabám?Ez a 4 hét még tehet valami jót?


2014. aug. 21. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Légzőszervi betegségek, hiperaktivitás, figyelemzavar. Kb ezekre számíthatsz. a 36. hétre teljesen kifejlődik a baba légzőrendszere, tüdeje megérik, szóval ez a 4 hét rajta már nem segít. Viszont ha többet nem gyújtasz rá, akkor legalább a már megszülető gyerekedet nem mérgezed tovább.
2014. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

pont a legutolsó hetekben duplázódik, triplázódik a súlyuk, úgyhogy pont "jókor" hagytad abba, még behozhatja a lemaradást

a kisebb súllyal születés veszélye, hogy felnőttként hajlamosabb lesz az érrendszeri megbetegedésekre (neveld, hogy sportosan éljen)


amúgy vannak olyan kockázatok, hogy az agyának nem megfelelő magztként az oxigénellátottsága, de ez a méhlepény érttségén(vérellátottságán) is látszana

és amúgy nem dohányosoknak is elérik az a méhlepény ez természetes folyamat, csak dohányosoknál lerövidül az elérési folyamat ideje


ez a 4 hét csodákat képes tenni!

2014. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*jav.:legutolsó hetekben heti 250 grammokat is hízhatnak!
2014. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sajnos az elsőnek igaza van. az asztma a leggyakoribb és egész életére fulladással küzdhet, de a bölcsőhalál is nagyobb százalékos, ezen kívül ha oxigénhiányos lett, akkor bármilyen fejlődési probléma kialakulhat, mozgásszervi is.

a neurológia és a dévénytorna tele van oxigénhiányos babákkal sajnos. (ez a szülésnél is előfordul, igen.)

szerezz be légzésfigyelőt és soha többet ne gyúts rá.

remélem, nem lesz gond és szerencsétek lesz.

2014. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legzőszervi betegségek..az a leggyakoribb..a mehlepeny idő előtti elöregedése lehetett volna meg gondolom neked az nem lett ..az asztmávalm meg hasonlokkal az a baj,h lehet csak mondjuk 4ev mulva derül ki mit is tettel vele..de akkor most mar ne cigizz..jobba nem teszed ha mar ártottal,de inkabb ne ha mar kibirod!
2014. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!