Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7. Hétben pecsételés? Mire...

7. Hétben pecsételés? Mire számíthatok? Múlthéten voltam un. N minden rendben volt.

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 08:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz,lehet,h. ír fel hormonpótlást. a vérzés sosem jó!
2014. jún. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
szívhang volt már? Menj vissza kapsz Rutascorbint vagy sárgatest hormont (duphastron, utrogesten) semmi baj nem lesz.
2014. jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Volt már szívhang minden rendben volt.Nagyon aggódom
2014. jún. 10. 08:44
 4/18 anonim ***** válasza:
Minden képen el kell menni dokihoz, hogy megnézzenek, ha csak picike vérzésed van azt okozhatja, hogy egy hajszál ér megpattant, ha több vér akkor lehet hematoma vagy egyéb valami ami vérzik, nem biztos, hogy a baba. Nekem első babám 8 hetesen ment el, 4 hét késés után megjött egyik reggel a mensim, mire kórházba mentünk (azonnal) a doki már semmit sem látott, pedig 6 hetesen minden rendben volt. Aztán következő baba (2 hónap múlva) szintén 8 hetesen elkezdtem vérezni, tudtam, hogy megint elment a babám, de bementem a kórházba, de a babám teljesen jól volt, de rengeteg vér jött, azóta sem tudják mi történt. Viszont a babám már 7 hónapos és itt izzadunk együtt a nagy melegben. :D
2014. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szaladj dokihoz, nem biztos a gond, és még simán segíthetnek! Menj ügyeletre, ha nem éred el a sajátod.
2014. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Múltévben volt már missed ab.om. Hívtam már a dokim de hétfőre adott idopontot és azt mondta ő is hogy vagy hajszál ér vagy elhal a magzatom.Normális? Kerestem most mást ő holnap fogad.Mitcsináljak várjam meg a holnapot vagy ügyelet?
2014. jún. 10. 14:50
 7/18 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy barnáztam de nem sokat most már csak pisilésnél veszem észre a wcpapíron
2014. jún. 10. 14:56
 8/18 anonim ***** válasza:
Szia.na mi van veletek?majd írj ha tudsz valamit!
2014. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A dokik tehetetlenek 12 hétig igazából de utána is, nem tud neked mást mondani csak amit mondott. Jobb lett volna ha hiteget "ohh asszonyom semmi baj" aztán meg még is. Én vagyok aki véreztem a második babámmal, és bent feküdtem kórházban asszem pénteken menetem be szombat este 6 órakor kaptam meg az első szem Duphasztronomat, addig senki rám sem bagózott, este megnéztek majd befektettek, és ott feküdtem estig semmit nem mondtak, semmit nem csináltak. A nővért kérdeztem, hogy mi lesz most, de mondta hogy csak várni lehet és kiderül.
2014. jún. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem azt vártam hogy hitegessen,hanem mondtam h bemegyek a kórházba ahol rendel végig ülöm a sort csak mondja meg hogy él a magzatom vagy mivan vele, de próbálok türelmes lenni. És hinni hogy most nincs semmi baja.
2014. jún. 11. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!