Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik keveset híztak terhesség...

Akik keveset híztak terhesség alatt, hogy csinálták?

Figyelt kérdés
Tudom,genetika is közrejátszik,ami nálam nem szerencsés. Előző terhességemnél majdnem 25-kg-t híztam,most nem szeretnék ismét,de állandóan éhes vagyok. :(
2014. aug. 22. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:

180 gr-os Ch diéta.

Két kg maradt rajtam, de azt a legelején szedtem fel, amikor letettem a cigit. Ennél többet saját súlyra nem híztam.

2014. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
160g-os szénhidrát-diétával. Nehéz volt, de megérte. Eleinte én is állandóan éhes voltam, de megszokja az ember.
2014. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 3 hónapig hánytam, majd pajzsmirigy-túlműködés miatt nem híztam. Szülés után, mikor lement a víz, 8 kg-mal voltam könnyebb, mint terhesség előtt. 4630 grammos "kis"lányt szültem.

Azt tudod tenni, hogy sok gyümölcsöt, zöldséget eszel, húst köret helyett savanyúsággal, felesleges cukrot kerülöd, rozskenyeret veszel fehér helyett és sokat sétálsz, ha jólesik neked.

2014. aug. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én semilyen diéta,hanem torna,+elláttam a nagyobbik fiamat,és a háztartást. 9kg jött fel össz. Ettem mindent.
2014. aug. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is szénhidrát diétán vagyok terhességi cukorbetegség miatt, 180g CH / nap, a 27. héttől. Amit addig felszedtem, lement, most 38 hetesen 2 kiló plusz van rajtam az indulási súlyhoz képest. Ha nem kéne diétáznom nem tudom hol tartanék... Első terhességemnél nem voltam cukros, ettem mindent, plusz ülőmunka, akkor 10 kg jött fel összesen.

Egyél napi 5x keveset, sok zöldség, gyümölcs, teljes kiőrlésű kenyér, húsfélék, sajt, kefír, stb. Kerüld a felesleges cukrokat, szerintem akkor nem valószínű hogy sokat fogsz hízni.

2014. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5-ös sajttal óvatosan, magas a szénhidráttartalma!
2014. aug. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is genetika.Mert én most 20 hetes vagyok ahogy megtudtam hogy babát várok letettem a cigit ,egyszer sem hánytam nem émelyegtem és eddig 1kg +nál tartok így is szval szerintem sokat számít a genetika meg mennyire vagy hajlamos a hízásra .
2014. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sajnos az eddigi 35 hétből kb. 28-at végighánytam. Csak az elején és a második trimeszterben pár hétig volt nyugtom, de akkor se nagyon volt étvágyam. Viszont nagyon vizesedek, így jött fel eddig 3 kiló összesen.
2014. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én végigmozogtam a terhességem, ahogy azelőtt is (kerékpár, kirándulás, úszás), ettem amit megkívántam, 8 kg jött fel, zsír semmi.
2014. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!