Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes UH-on a nemére...

12 hetes UH-on a nemére rákérdezve azt mondták (Praxis, Győrfi M. ), nem látnak semmit-bár szerintem elég jól feküdt. Ez vajon jelentheti, hogy lány valószínűbb, vagy még bármi lehet?

Figyelt kérdés
2014. aug. 24. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ez még nem jelent semmit. Picit még legyél türelemmel.

Én most várom a harmadik fiunkat és a 12. heti uh-n még egyikükről sem tudták megmondani, hogy fiú vagy lány.

A legnagyobb 16 hetesen mutatta meg, a középső a 32. héten, addig takargatta és nem erőszakoskodtunk vele, hogy csakazértis megmutassa, most a picuri a 18 hetes uh-n mutatta meg magát. :)

Egy ismerősöm pl. a 12. héten kicsikart a dokiból egy "talán lányt", majd jól bevásároltak rózsaszín cuccoból, mire a 18. héten kiderült, hogy fiú...

2014. aug. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor tényleg semmit nem jelent. Nehéz türelmesnek lenni :)
2014. aug. 24. 09:36
 3/3 anonim ***** válasza:
még bármit jelenthet. nekem az utolsó pillanatig csak találgattak a dokik mert nem mutatta meg magát. minden uh azt mondták hogy talán lány de azért ne rózsaszínre fessük ki a gyerekszobát. de szerencsére az lett :)
2014. aug. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!