Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? Melyik jelentés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Melyik jelentés valószínűbb?

Figyelt kérdés

Igazából egy bizonyos szöveg jelentése érdekelne,amit egy fiú mondott nekem mikor meg akarta szakítani a kapcsolatot.


Miután elmondta,hogy nem fogunk többet beszélni,utána én kérdeztem hogy :ez komoly? .Mondta hogy igen,stb.

Na és,ami inkább érdekelne engem: Azt mondta hogy én éljem az életem,ő is az övét.Meg hogy ne sírjak.


És,abba akarta hagyni az egészet,a beszélgetéseinket.De,mikor még utoljára rákérdeztem hogy akkor ennyi,stb..akkor azt mondta hogy nem.

Hogy nem,és hogy pár nap múlva jelentkezik.Gondolom időre volt szüksége.


Pár múlva jelentkezett,és még utána is sokszor beszéltünk.

Egy ideje sajnos elég ritkán tudunk,de eddig volt hogy ő kezdeményezett,többször is.Máskor én.


A kérdés:Amiket akkor mondott,azok mire utalnak:

1.arra,hogy már nem volt kedve velem beszélni,nem annyira tartott fontosnak

2.vagy arra hogy szeret(ett) de jobbnak látta ha abbahagyjuk?


Még egy második kérdés:Az,hogy "időt kért" és végül nem szakította meg a kapcsolatot,illetve később kétszer kezdeményezte a beszélgetést,jelentheti azt hogy szeretett,vagy még mindig gondol rám?



2013. aug. 3. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem, nagyon fiatalok vagytok még. Nagyon sok fiú (férfi) nem mer végleges döntéseket hozni, nem biztos a dolgában... Szóval szerintem ismerkedj más fiúkkal is. Lehet majd akkor kap észbe, ha látja, hogy elveszít!
2013. aug. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem jött neki össze a dolog a másik csajjal, akit melletted fűzött, ezért tért vissza hozzád.
2013. aug. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem akartam ilyen durván leírni, de max. igaza van a másodiknak. Talonban akar Téged tartani; ha nem lesz más, jó leszel Te is! Legyen nagyobb az önbecsülésed és keress másikat!
2013. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mikor velem beszélt,akkor nem volt senkije,ez tuti.
2013. aug. 3. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!