Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek reménykedhetek a...

Szerintetek reménykedhetek a mai uh alapján? Van petezsák és benne 1,5 cm-es embrió, az orvos mégis azt mondta, hogy nem növekszik szerinte.

Figyelt kérdés
Sajnos a szabálytalan ciklusaim (33-42) miatt nem tudom pontosan hány hetes is lehetek. Csak azt tudom, hogy nevenber 2.-án jött meg utoljára. Szerintetek? :-(
2010. jan. 15. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés, hogy szívhang van-e. Nálam az elsőnél, ha jól emlékszem 3 mm-es volt, és nem volt szívhang, így valószínűsítettük, hogy nem él, és sajnos így is volt. A második alkalommal 7 mm-es volt mikor először volt szívhang, legalábbis mikor Uh-n voltunk. Ha 1,5 cm-es akkor már tuti kell lennie szívhangnak. Ha így van, akkor abszolút van remény, szerintem. De nem vagyok orvos. Neked mi a megérzésed?
2010. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A 1,5 cm-es embriónak már tuti van szívhangja. Akkor meg minden OK: :) A dokik sokszor csak 28 napos ciklusban tudnak számolni, kiakadok ettől, nekem is világ életemben össze-vissza hosszúságúak voltak, és nem nagyon tudtak vele mit kezdeni a dokik a legelején...

Azt ráírta, hogy élő embrió?

2010. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem volt szívhangja :-( Az az igazság, hogy annyira kiakadtam, hogy nem is tudom mit is mondott!!
2010. jan. 15. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!