Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyi hetesen is lehet orvosná...

Ennyi hetesen is lehet orvosnál menni?

Figyelt kérdés

Egy kalkulátor szerint 4 hetes 4 napos leszek holnap.

Ha elmegyek orvosnál már azt lehet látni hogy jó helyen van ugye? Azért azt is megnyugtató tudni ilyenkor.


2014. aug. 25. 00:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Vagyis már ma :D
2014. aug. 25. 00:13
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen felesleges orvoshoz menned ennyi idősen, az ég világon semmit nem fog látni, max. megvastagodott méhnyálkahártyát.
2014. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

akkor 4 napja késik. nem fog látni semmit még. vár 1-2 hetet.

én 7 hetesen mentem, akkor már a szívét hallgattuk, szerintem felesleges elsietni mert csak visszahívnak :)

2014. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Kétszer elvetéltem, ezért nem kockáztattam. 4 hét 6 naposan már látott orvos, azt mondta megérti h ilyen korán mentem, és már látott valamit. (gyógyszert is írt fel)
2014. aug. 25. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát én csak elmegyek nagyon szúr a jobb oldalam, szinte begörcsöl, és nekem ott van más is, és ez nagyon rossz jel

:(


Eddig csak bal oldalam enyhén szúrt, arra mondták itt hogy normális, de jobb oldalam miatt aggódom :(

2014. aug. 25. 07:14
 6/14 anonim ***** válasza:

Szúrkálás, enyhe görcsölés, mindjárt megjön érzés teljesen normális. Felesleges emiatt aggódni. Ha most mész el tényleg nem fog látni semmit a doki, plusz vannak olyan orvosok akik ilyenkor ráhozzák a frászt a kismamára.

Legyél türelmes és 2-3 hét múlva menj csak ha ezenfelül nincs más tüneted.

(Erős görcsöknél, barnázásnál, vérzésnél azonnal irány a kórház!)

2014. aug. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
uterus bicornisom van, így kicsit félek :(
2014. aug. 25. 08:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha magadra hozod a frászt csak ártassz magadnak meg a babának is. Hiába mennél el most az aggodalmad miatt az orvos sem tudna megnyugtatni, mert még ennyi idősen nem lát semmit.
2014. aug. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
13 éves koromban azt mondta orvos, hogy nem is lehet babám, csoda ha egyszer sikerül, és ha sikerül nagy az esélye a vetélésnek. Így szerintem érthető miért aggódok.
2014. aug. 25. 08:32
 10/14 anonim ***** válasza:
Menj el, de olyan orvoshoz, aki tudja, ismeri a betegségedet is. Sokmindent nem fog látni, de legalább , ha szükséges, akkor szoros megfigyelés alatt tart.
2014. aug. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!