Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen bajt jelenthet?...

24 hetesen bajt jelenthet? Szombaton voltam orvosnál minden rendben volt, de ahogy az első hó (kedd) leesett mintha minden mgváltozott volna.

Figyelt kérdés
Haskeményedések, lassan megy a séta, lépcső a 4 foknál már elfáradok. Néha mintha menzesz szerű fájdalmaim, görcseim lennének. De ez fél perc és annyiban marad? Mit tennétek?
2013. nov. 28. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
3x2 magnézium, pihenés. A front sok kismamát megvisel.
2013. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 éves kisfiam mellett nem igazán tudok pihenni,mivel nincs segítségem a férjem sokat dolgozik igy a háztartást is meg kell csinálni.
2013. nov. 28. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyereket elviszed az oviba, lepihensz, megfőzöl, lepihensz, összepakolsz, elmész érte. 3 évesen maga is el van, addig is tudsz feküdni. Nekem is 3 évesem van, ráadásul egyedül vagyok mert a párom kamionozik. Most az egészségetek a fontosabb és nem az állandó házimunka. Mellesleg a főzésen mosogatáson kívül azt sem kell mindennap csinálni.
2013. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fáradtság és görcsök miatt gyanús, hogy kevés magnéziumot szedsz. Meg kellene emelni napi 500mg-ra az adagodat - ennek egy részét érdemes pazsgőtablettában beszedni, mert úgy könnyebben felszívódik. 30 hetesen én is így voltam vele pár napja, mióta megemeltem a magnézium adagomat napi 500 mg-ra, elmúlt minden panaszom. Arra vigyázz, hogy ne szedj ennél többet, mert hasmenést okoz!
2013. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!