Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után másnak is zsíros és pattanásos lett az arca? Mivel lehet helyreállítani a felborult hormonháztartást?

Figyelt kérdés
Két hónapja ráhagytam a fog.gátlóm (Nuvaring), azóta a normál,makulátlan arcom tiszta pattanás,zsíros a T vonalban,még a fejbőröm is. Ma akarom kikérni az orvos véleményét,előtte kíváncsi lennék másnál is volt így? Elmúlik valamikor,esetleg ha majd összejön a baba? Jó,nem a világvége,de durvább,mint pubertás koromban. :) Minden tapasztalat érdekel! Köszönöm. :)

2014. aug. 25. 06:21
 1/4 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok, brutális lett a bőröm, az arcom, a hátam, soha nem volt ilyen csúnya. A hajamat is mosnom kell 2naponta. Ez így megy mióta abbahagytam a gyógyszert és a terhességtől sem lett jobb, sőt... Remélem szülés után "vissza változok" :)
2014. aug. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia:) ugyan azt tudom irni tapasztalatnak mint az első :( nekem főleg a hátam es a mellkasom lett nagyon ronda, az arcom pedig miutan teherbe estem, tehát a terhességtől roszabb lett a helyzet:(
2014. aug. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Közben fórumokon,orvos válaszol oldalakon olvasom mennyien vannak ezzel a problémával,volt ahol azt tanácsolták méregtelenítsen,sok folyadék,így tisztul a szervezet stb. Hát,ha belegondolok kb. 15 éves korom óta szedek ilyen-olyan fog.gátlót,szinte szünet nélkül..lehet,hogy alapból ilyen a bőröm,csak ezek megszüntették,na meg dúlnak a hormonok. Bár a ciklusommal eddig minden rendben,igaz még csak két hónap telt el..Zineryt_et szeretnék majd felíratni,bár elmúlnának ezek a gennyes pattik..
2014. aug. 25. 07:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanaz mint az előttem válaszolóknak:( Amikor abba hagytam a gyógyszert még annyira nem volt vészes,de miután terhes lettem, hát huhhh... Senkinek nem kívánom:( Tiszta patti lett az arcom,a hátam,a mellkasom:( Remélem a szülés után megszűnik ez a piros pöttyös állapot:)

Üdv 24 hkm

2014. aug. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!