Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is nehezen bírja az első...

Más is nehezen bírja az első ultrahangig?

Figyelt kérdés
Ha minden igaz, 4+5 hetes terhes vagyok. Még a múlt héten a nemvárt ideje körül volt is némi görcsölgetés meg mellfeszülés, de ez már el is múlt. Tünetnek max az álmosság maradt, de az nálam terhesség nélkül is van. Tudom, hogy ez normális is lehet, és hogy egyébként sem tudok sok mindent tenni a babáért, mint hogy szedem a Femibiont és a Duphastont, de úgy aggódom, hogy felszívódik, nem fejlődik vagy méhen kívüli. Tavaly volt egy vetélésem is. Jövő héten megyek dokihoz, de már alig bírom. Más is így van ezzel?
2014. aug. 25. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is gratulálok! Ne aggódj, én is alig bírtam ki az uh-ig, de végigparáztam az első 12 hetet, tök fölöslegesen. Ezért inkább légy nyugodt, minden rendben lesz, ha szeded a vitaminokat, egészségesen élsz, kíméled magad, lazítasz, relaxálsz, akkor tulajdonképpen mindent meg is tettél, hogy megmaradjon a babád.
2014. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!