Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4d uh keresek Győrbe ahol nem...

4d uh keresek Győrbe ahol nem kell sokat várni. Ki melyiket mondja jónak? árak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a kyncsben voltunk. 15.000ft volt. nem bántam meg hogy oda mentünk. majd egy órát bent voltunk képek kaptunk,és sokkal jobb felvételt kíszit a gép mint a kórházi.
2014. aug. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En is csak is a kyncset ajanlom:))viszont lehet,h csak 3het mulva kapsz időpontot..de megeri mert a legjobb:))
2014. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a gyorgy ultrahangon voltunk.

Nagyon szuper hely, egy kedves, aranyos holgy csinalta a babamozit.:)

Itt ugy van hogy ha meg fiatal terhes vagy..en 17 hetes voltam, akkor 20 perc a felvetel es ott helyben kapsz dvdt kepet is osszesen 8500 ft!

Ha idosebb terhesseg gondolom 20 het feletti akkor 40 perc es mindennel egyutt 13500 ft.

En egy heten belul kaptam is idopontot!

Nem bantam meg..nagyon szep baratsagos kornyezet..kituno felvetel!!

2014. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Tegnap telefonáltunk s ma este 7 re kaptunk idő pontot.Remélem minden rendbe.Nem nagyon mocorog s ha bulizik is este felé.Aggódom ez végett.Másnak is van ilyen?

25h/km

2014. aug. 26. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:
2.vagyok..nekem se egesz nap ugral..en is neha aggodom de mindig mikor megyek a dokihoz megnyugtat,h ez most neg normalis..de ha mondjuk kavezok,vagy edesseg vagy csak siman fekszem akkor mindig mocorog valamennyit...te ezeket probaltad??meg elmeletileg ok meg nagyon sokat alszanak..
2014. aug. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megvolt az uh. Minden rendben,egészséges kislány.Igen kipróbáltam s akkor jobban mocorog de jó lenne egész nap érezni.

25hkm

2014. aug. 27. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!