Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » István kórházban keresek...

István kórházban keresek megfizethető nőgyógyászt aki teljes körű terhesgondozást is végez. Magánrendelés helye? Árak? Köszönöm (8. hetes kismama)

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
szia dr mészáros László főorvos urat tiszta szívből tudom ajánlani!xviii.kerületben van a magánrendelés ahol 5000 ft egy vizsgálat de amit lehet a kórházban végez el!lelkiismeretes,jó orvos!ha kérdésed van írj nyugodtan ,ha elérhetőség kell azt is adok szívesen!
2012. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én dr.Pop Andreát tudom ajánlani Neked,nekem mindkét gyerkőcömet ő segítette világra.Hihetlenül rendes,alapos,empatikus orvos,nagyon lehet rá számítani:)

Mindkétszer gátvédelemmel szültem,a szülésen elejétől a végéig bent volt,nem az utolsó egy órára esett be,mint azt lehet sok helyen hallani.

G1 intézetben van magánrendelése,Kolosy térnél,12 e ft a terhesgondozás(szép,igényes rendelő)Ha hozzá szeretnél járni,illetve őt akarod felkérni orvosnak,célszerű mihamarabb,mert nagyon népszerű orvos a kórházon belül is.

2012. jan. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
első vagyok! az én orvosom fele annyit kér mint az említett doktornő aki tényleg jó orvos én is azt halottam de nekünk nem volt ekkora keret rá sajnos így találtam rá a neten Mészáros doktor úrra is ilyen alapos,jó orvos rendezett rendelővel és ő sem az utolsó 1 órára esett be...húsvét hétfő éjszak rohant be hozzám.....
2012. jan. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dr. Horváth Zsolt


Nekem is ő volt a fogadott orvosom az első babámnál, most várjuk a másodikat és szintén hozzá járok.

9.000 Ft a magánrendelése, Pesterzsébeten, a Topánka utcában van a rendelője, szerdánként rendel.


A szülésért 50-70 ezer között szokott kapni. (másoktól tudom). Tőlünk 50-et kapott, programozott császárom volt farfekvéses baba miatt, nem volt sok "gondja" velem.

2012. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem könnyű választani sok jó orvos van, de hát sajnos van aki anyagilag nem engedheti meg a legdrágábbat. Köszi !!!
2012. jan. 23. 14:33
 6/9 anonim válasza:

Én is Dr. Pop Andreát javasolnám tiszta szivemből! Fantasztikus doktornő!! Mindkét gyermekemet ő segítette világra! Kismamajóga oktatóként már több kismama szült nála, mindenki 100%-an meg volt vele elégedve!

SZép szülést ! Bárhol is köss ki!

2012. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodtam,dr.Pop Andreán(csupa jót hallottam jóra),de nem volt rá anyagi keretünk(aki még szitén jó hírű dr.Varsányi Hajnalka,de ő is hasonló árakon dolgozik)..

Én dr.Lengyel Máriánál szültem,és hozzá is jártam terhesgondozásra:)

Maximálisan elégedett voltam,alapos volt,figyelmes,végig velem volt a szülésnél,tartotta a lábam a végén,és a gátvédelem is sikerült.A terhesgondozás 6000ft volt,a szülésért nem mondott árat,így 40 e ft-ot adtunk.

Remélem nemsokára jön a második baba,és ismét vele szeretnék szülni.

2012. jan. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
dr. Lengyel Mária elérhetőségét meg tudnátok írni?
2013. jan. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

20/325-8747 a telefonszám,Moszkva tértől nem messze a Horváth utca 18-ban van a rendelője,keddenként szokott rendelni.

Dolgozik még a Medicovernél is,de itt drágább a vizsgálat.

Továbbra is nagyon tudom javasolni:)

2013. jan. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!