Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Már egy ideje minden előzmény nélkül rám tör a szédülés, ez tudom,hogy normális a terhesség alatt, de tegnap óta a hasam is fáj, de nem alul, ahol a baba van, és ilyen savas érzés van a számban, bármit eszem vagy iszom nincsen semminek sem íze és gyenge vagyok. Mi lehet a baj? ILletve mit tegyek szerintetek? A párom mindenáron beakar vinni a kórházba.

2014. aug. 26. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek teljesen normális terhességi tünetek. Semmi extra nincsen bennük.

Hány hetes vagy?

2014. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20 hetes vagyok.
2014. aug. 26. 10:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző is írta ezek a tünetek sok várandósnál előjönnek. A szédülésért valószínűleg az alacsony vérnyomásod felelős. A savas érzést pedig a gyomorsav okozza...a megnövekedett méh feljebb tolja a belső szerveket,illetve több gyomorsavad termelődik. Erre esetleg vehetsz be néha Reni-t,de előtte próbálj meg többször kevesebbet enni,savat csináló ételeket,italokat kerülni.


Ha jók a leleteid,nincs lázad vagy más tüneted nem kell kórházba menni! Esetleg a védőnődnek említsd meg a tüneteidet,biztos tud hasznos tanácsokat adni,mivel enyhítheted a tüneteidet (de arra ne nagyon számíts,hogy teljesen el tudod mulasztani, ráadásul a méh növekedésével ez csak rosszabbodhat :( )


Boldog babavárást kívánok!

2014. aug. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A szedulesen kivul,ugyan ezt erzem ket hete! Igyal sokat,nekem az segitett!

23hkm

2014. aug. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sokat iszom, de még annak is furcsa íze van. Köszönöm a válaszokat :) Boldog babavárást mndenkinek :)
2014. aug. 26. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!