Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37-38 hetes kismamák, hogy...

37-38 hetes kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Én már nagyon várom a végét. Elég nehezek ezek az utolsó hetek. Sokat jóslózok, majd leszakad a derekam. És a pocakomtól elég nehézkes mozogni.

Te hogy vagy?

2014. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szombaton töltöttem a 38.-at.

Türelmetlenül várom már. :) Tök antiszociális vagyok, szeretnék pár napot egyedül lenni - ez két kisgyerek (2 és 4 évesek múltak) mellett nyilván irreális.

Amúgy teljesen jól vagyok, semmi bajom, csak több alvás jól esne, és nem igazán kívánok semmi kaját az édességen kívül. Az alsó régióm vérbőségének köszönhetően gyakorlatilag csillapíthatatlan a szexuális vágyam, a férjem nem győz tojást enni :), és őszintén reméli, hogy ez valami csoda folytán így marad. :)

Egyértelműen ez a várandósság a legkönnyebb a három közül, remélem, a szüléssel is így leszünk majd.

2014. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Vasárnap töltöttem a 37. hetet. Hát nagyon várom már a végét, bármelyik nap elmennék már szülni... :) 1,5 héttel nagyobb is a babám az uh szerint, és sajnos úgy érzem vánszorognak a napok, néha görcsölgetek, de egyébként semmi nem jelzi, hogy meg akarna születni a kisfiam. Néha én is szeretnék egyedül lenni, de 6 és 8 éves lányaim mellett ez nekem sem jön össze. :)

Te kedves kérdező hogy vagy?

2014. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 37 hetes és 4 napos vagyok. Nagy a baba, 1-2 héttel előrébb jár, ugyhogy nehéz cipelni, szerencsére én csak 2 kilót híztam a diéta miatt, amit tartanom kellett. Napközben csendben van, este pedig beindul, majd kirugja a hasfalamat, éjszaka viszont hagy aludni szerencsére. Egyébként a szülésnek még semmi előjelét nem érzem, nem keményedik, nem görcsölök. Délelőtt főzés, mosás, takarítás, délután meg csavargás, vásárolgatás, sétálgatás. Várom már a szülést, persze tartok is tőle, de ugyanakkor furcsa arra gondolni, hogy vége lesz a terhességnek. Félek attól is, hogy hogyan fogom tudni ellátni, mert még ő az első és nincs tapasztalatunk. Kislány lesz. Szerencsére lesz segítségem :) És te kérdező, hogy vagy?

2014. aug. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 38 hetes vagyok, minden nappal egyre jobban érzem, hogy közeledik az idő. Estére már minden jel meg volt rá, sajna reggelre mérséklődtek a fájások, remélem nem csak a front kavart be megint. Már kicsit elég volt, minden rosszból kijutott a pár hónap alatt, ideje lenne már elindulnia. :)
2014. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én 38 hetes vagyok,már nagyon várom a végét :)

2.baba lesz,de sokkal másabb mint az első terhességem.

Sokszor jóslózom,minden nap jön valami új ami fáj rajtam.Estére bevizesednek egy kicsit a lábaim.Olyan vagyok mint akit agyonütöttek.Már kezdek kinyílni is.Remélem tényleg nem sok van már vissza :)

2014. aug. 27. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!