Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17-18. hétben lévő kismamák...

17-18. hétben lévő kismamák hogy vagytok? Milyen tünetetek van? Hogy telt eddig a terhesség?

Figyelt kérdés
2014. aug. 21. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmi tűnetem nincs. Nem vagyok fáradt se. Szóval jól érzem magam. Hajnalba járkálok wc-re. Arra ébredek,hogy vmi nyomná a hugyholyagomat remélem a babó :-)

Reggel mikor felébredek és háttal fekszem köldököm alatt mindig látok egy kis dudort érzem is amikor puposodik :-) :-) anyum szerint ez a baba volt :-)

Jövőhéten megyek uh-ra. Reméljük meg tudjuk a baba nemét :-)

17+1hkm

2014. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Amit még elfelejtettem. Mellbimbó érzékenység volt ma reggel. De előtte egy hétig semmi. Most ujbol volt. Néha érzem h feszül a hasam. Ha nem veszem be a magne b6ot akkor begörcsöl a vádlim. Elkezdtem eléggé eresedni . Igaz vékonyka vagyok.

Te kedves kérdező?

17+1hkm

2014. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tegnap töltöttem a 18. hetet. Most már jól vagyok, elmúltak a reggeli rosszulléteim, amelyek kb. a 16. hétig eltartottak. Egyedül a vérnyomásom nagyon alacsony, ez sokszor okoz szédülést. Mi már a második babánkat várjuk, van már egy 16 hós energiabomba kisfiam. Keveset tudok mellette pihenni, sokszor kell cipelni a popóját, rohangálni utána, most tanítgatom babakocsi nélkül közlekedni, mert két gyerekkel nem lesz kedvem babakocsizni. Szval fizikailag megerőltető, amúgy pedig nagy kaland. Ha minden igaz, a hugicát várjuk. :-)
2014. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én a 18. hétben vagyok, eddig nagyon jól telt a babavárás. Semmi tünetem nincs, azon kívül persze, hogy nő a pocakom és nincs menstruációm. Szerencsére az első terhességem is ilyen volt, remélem, hogy ez is problémamentes lesz a végéig. :) Mondjuk vashiány az van, picit a vérnyomásom is alacsonyabb, de nem szoktam szédelegni.

Ti hogy vagytok?

2014. aug. 26. 10:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia én 16hetes vagyok, eddig semmilyen rosszullétem nem volt, szerencsére. Ami változást észrevettem, az a mellem, poci és a gyakori vizelet, este is!!!! :)
2014. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
jah, kinek milyen nemű babája lesz? vagy még nem tudjátok??? :)
2014. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló vagyok. Kislányt várunk. Nagyon örülünk. Szép kis vegyes felvágott lesz a családunk: a kisfiunk után most egy kislány. Egyébként nekem nagyon jól esik ez a kicsit hűvős idő, nagyon kezdek formába lendülni.
2014. aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mi még nem tudjuk, de ma este megyünk orvoshoz, talán kiderül...:-)
2014. aug. 27. 10:25
 9/11 anonim ***** válasza:
17. hétben vagyok én is! Jól vagyok, de esténként ég a gyomrom. Pénteken talán kiderül, hogy kisfiú lesz - e vagy kislány :) Bár nekünk csak az a fontos, hogy egészséges legyen :) 3. baba, van egy nővére és egy bátyja is.
2014. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na, kedves Kérdező! Kiderült a baba neme?

Egyébként gratulálok a többi kismamának is.

2014. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!