Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez mi lehet?...

Szerintetek ez mi lehet? Menzesz vagy beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés

14 hónapja szültem, még szoptatok, és még nem jött meg a szülés óta a menzeszem. Megszakításos módszerrel szoktunk mostanában együtt lenni a férjemmel (legutóbb tegnap, előtte meg 6 napja), mert nem baj, ha jön a baba. (A kisfiam is így lett.)


Ma délelőtt élénk piros volt a tisztasági és a wc papír, de utána napközben nem volt semmi a betéten. A kisfiamnál volt beágyazódási vérzésem, de úgy emlékszem, ott 2-3 napig tartott. (Most nem tudom megnézni, mert nyaralunk.)


Egész nap ezen rágom magam, hogy most akkor ez mi volt. Lehet, hogy csak a menzeszem akar megjönni, de már olyan régen volt, hogy nem emlékszik rá, hogyan kell? Semmilyen előjelet nem tapasztaltam magamon egyébként.


Tudom, hogy csak várnom kell, és kiderül az igazság, bár tesztelni még nem tudok, de nagyon izgat, hogy most akkor ez mi volt. Szerintetek?


2014. aug. 27. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:

hát nálam a szoptatás miatt volt ilyen vérzés..volt hogy egy nap jött egy kicsi, utána egy hónapig semmi, majd megint egy nap véreztem .....szóval szerintem inkább a szoptatás miatt megborult menzesz a ludas...

amúgy nekem volt olyan is ha pl kevesebbet szopizott a fiam akkor megjött( kb 1-2 nap pecsételés) majd mikor megint többet cicizett akkor megint nem jött meg...

2014. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!