Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25hetes terhes vagyok! Székrek...

25hetes terhes vagyok! Székrekedésre tuti módszer?

Figyelt kérdés
2014. aug. 28. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:

elvileg a magvas pékáruk és a joghurtok

nekem a magvas kifli bevált.

2014. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én 26 hetes vagyok és már vagy 2 hónapja küzdöttem a székrekedéssel. Próbáltam mindent, sok gyümölcs, szilva, joghurt. Aztán 1 hete lecseréltem mindent teljes kiörlésűre, a kenyeret, a lisztet a tésztákat. Csak barna rizst eszem és a joghurotba zabpelyhet teszek. Egyébként a joghurtot is magam készítem szteviával, natur joghurtból és fagyasztott gyümölcsből. Nem eszem csokit, vagy csokoládés édességeket. De továbbra is sok gyümölcsöt és friss zöldséget eszem (sárgarépa, paradicsom, paprika, uborka, karalábé).

Na azóta minden nap megyek wc-re + a gyomorégést is mintha elvágták volna. Ha valaki meséli, hogy ennyit kell tenni, akkor nem hiszem el. :) Eredetileg a nagy súlygyarapodásom miatt kezdtem egy kch diétába.

2014. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*ch diétába, k nélkül. :)
2014. aug. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 3 napig nem tudtam wc-zni semmi nem segitett! Majd vettem a sparban azt hiszem 20dkg-os lenmagot 2-3száz ft-ért botmixerrel összetörtem (fontos, mert csak így tud megdagadni) joghurtba tettem 2-3kiskanálnyit este megettem reggel tudtam wc-zni! Na nekem ez vált be! Nem folyamatosan ettem csak mikor szükséges volt! Próbáld ki! 35hkm
2014. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szükség szerint napi 1,2,3 kanál parafin olaj lazítja a székletet.Gyógyszertárban lehet kapni.
2014. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak és kizárólag az aszalt szilva vált be. Viszont ahogy a szervezetem megszokta, egyre növelnem kellett az "adagot". Az elején 1-2 szem, a végefelé már fél zacskó kellett.

Mondanom sem kell, egy életre megutáltam az aszalt szilvát.

2014. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
orvosom a tisasent irta fel! de én gyogyszert nem nagyon szeretnék beszedni...szerintetek merjem?
2014. aug. 29. 09:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha az orvos felírta, akkor ez kifejezetten terhes nők is bevehetik.

Ha a házi praktikák nem váltak be, akkor inkább a gyógyszer, mind hogy erőlködj és aranyered legyen, esetleg beinduljon a szülés. Nem játék a székrekedés!

De én a helyedben előtte az összes házi praktikát azért kipróbálnám.

2014. aug. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már kiprobáltam sok mindent! szilvalekvár,meleg tej,aszalt szilva stb sajnos semmi sem hatásos!:(
2014. aug. 29. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!