Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11. hetet töltöttem ma és...

11. hetet töltöttem ma és délutánra egyszerűen eltűnt a pocakom. Tudom, másnak még nincs is ilyenkor, de ezúttal nekem volt. Nem én képzelem, a férjem is szeretne okosabb lenni. Vékony testalkatú vagyok, tehát egyértelmű egy ilyen változás. ?

Figyelt kérdés
2014. aug. 29. 18:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én is jártam így az előző babámmal: nagytakarítást tartottam, megunta a sok hajolgatást, és úgy belémbújt, hogy 10centivel lett kisebb a haskörfogatom. Sőt szülésig egy centit sem nőtt már a pocakom. Semmi baja nem volt, csak így kényelmesebben elfért, majdnem 4 kilóval született... ha nem görcsöl, nincs vérzés,valószínű csak arrébb költözött a babád.. pici még, bőven elfér.. esetleg nem érzed, hogy jobban nyomja a húgyhólyagod, vagy nagyobb levegőt kell néha venni?
2014. aug. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, hogy írtál. Nem érzek semmit, csak rémületet. Tudod, ez a legsz.rabb rész, amikor még nem mozog, már 3 hete nem tudom, él-e még egyáltalán. Fél éve elvetéltem, ez sem segít.
2014. aug. 29. 18:20
 3/20 anonim ***** válasza:
Én is paráztam abban az időszakban, de vettem egy szívhang hallgatót, s az megnyugtatott.
2014. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mennyi idős korától hallottad?
2014. aug. 29. 18:40
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert fel lehettél puffadva. A terhesség elején elég szokványos a haspuffadás, ám az semmiképpen nem az a bizonyos pocak, ami a baba méreteiből fakad. Nyugodj meg, hamarosan elkezd nőni :-)
2014. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Első nyilvan neked nem a 11.heten volt ez mert gondolom utana nőtt meg a hasad..nekem is vandorol a babam hol itt nyomja ki hol ott..de sose tunt el a hasam..
2014. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Azt hittem csak én vagyok ezzel a (problémával)

De nem:)

Én 24 hetes vagyok, és van hogy egyik nap szép gömbölyű másnap meg kisebb.. Aztán megint szép nagy, aztán sokkal kisebb:) Érdekes:) A baba sokat mocorog,csuklik,tehát minden okés odabent:) Bizti jobban (elbújik) :D

2014. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
12 hetes korában vettem meg, s hallottam is a szívhangot.
2014. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A méh és a környező szövetek vastagabbak, mint maga az embrió. Egy kb 5 centis élőlény szövetpuhaságú csontokkal nehezen tudná bárhova "kinyomni" magát.


Puffadás volt, ami kb ennyi idős korban elmúlik. A beleid változtak, a méhed még a medence csontos része mögött van, anatómiailag sem lehet ilyenkor látható.

2014. aug. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ez esetben kérem vissza a puffadásomat! :(
2014. aug. 30. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!