Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki a terhesség elején...

Van aki a terhesség elején pattanásos lett pedig előtte nem volt az? L/20

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok, 1 hete sok kis pattanás van az arcomon, előtte szinte sose voltam pattanásos csak mielőtt megjött de akkor sem ennyire.

2014. jún. 9. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

A hormonális változás, amin átmegy egy nő a terhesség következtében, az okozhat ilyet.

Amúgy én sem voltam az a kifejezetten pattanásos típus, de alapvetően zsírosabb a bőrtípusom és mikor kismama voltam, akkor eleve jobban zsírosodott a hormonok hatására a bőröm, ami kihozta a pattanásokat.

2014. jún. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én se voltam soha sem pattanásos, csak most. Nekem főként a mellkasomon jönnek ki.


31 hkm

2014. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia 6hetes korom ota pattanasos vagyok,utoljara 13evesen volt pattanas az arcomon.

22 eves 12hkm

2014. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En borzaszto pattanasos lettem,de a 25.hetre elmult.
2014. jún. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!