Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha ilyen koran erzem?

Baj ha ilyen koran erzem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 hkm vagyok es mar egy hete erzem a babam rugdosasat!

Elso babam, es a hasam se volt soha lapos..igaz nem is full zsiros de egy kis feleslegem van.

Az lenne a kerdesem hozzatok, hogy nem problema az hogy mar ilyenkor napi szinten erzem a picit es a rugasait, es ez mar kivulrol is latszik? Amikor rug akkor ugrik egy picit azon a ponton a hasam.

Csak felek mert mindenki azt irja hogy 18 hetesen meg nem is mindennap erzi..nem hogy lathato is legyen..es aggaszt h nehogy valami gond legyen.

Kinek milyen tapasztalatai vannak?

Koszonom mindenkinek!



2014. aug. 30. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is első babám lesz, én a 15. héten éreztem először a mozgást, és igen, a 18. héten már rendszeresen. Szerintem a magyarázat, hogy óriásbébire számíthatok, mert már akkor is mindig nagyokat nőtt, és minél nagyobb ugye annál jobban érzed. Szerintem nem kell aggódnod! :) 39hkm

2014. aug. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem a baba nagyságától függ, hogy milyen korán érzi, hanem attól, hogy hogyan helyezkedik el a baba, a méhlepény.
2014. aug. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:)

Koszonom a valaszokat!

A mehlepenyem a meh tetejen tapad a fundusban.

A baba helyzetet nem tudom meghatarozni :):)

2014. aug. 30. 09:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze, hogy érezheted őt :) Én 17 hetesen kezdtem el érezni a mozgását. Először nem tudtam ,hogy mi van?! Ez most az volt?!:) De az volt :) Arra nem emlékszem,hogy kinyomta e volna magát,tehát hogy látványos volt e a mozgás,de persze őt érezted:) Kis vasgyúró lesz:)

Boldog babavárást:)

25hkm

2014. aug. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem mellső fali lepényem van (ami ugye tompítja is kifelé a rúgásokat), de 17+4 től minennap érzem mozogni a babámat.

Nincsen semmi baj azzal hogy Te ilyen korán elkezdted érezni, más meg azon parázik, hogy miért nem érez még semmit :)

Boldog babavárást!

2014. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:) koszonom a valaszokat!:) akkor megnyugszom!!!

Na igen, ezert idegeskedtem hogy sokan meg nem is erzik ilyenkor a babat, nekem meg fura volt..igaz a mehlepeny nincs utban, es eleg fent is erzem folyton a babam!:)

Jovoheten kell mennem a kotelezo uh-ra, remelem minden rendben es szepen fog kapalozni akkor is!

2014. aug. 30. 11:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehogy is baj!!!Örülj,hogy minden nap hírt ad magáról,hiszen ebből biztosan tudod,hogy rendben van a babád a pocakodban!!!


Boldog baba várást!

2014. aug. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!