Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenhol azt olvasom, hogy a...

Mindenhol azt olvasom, hogy a babat koran 14-16 hetesen erzik eloszor az anyukak (masodik vagy tobbedik terhessegnel), nekem masodik terhessegem,18 hetes vagyok de csak neha erzem hogy bizsereg, csiklandoz, hagynazik. Ugye mas is volt igy ezzel?

Figyelt kérdés
Doki szerint elol tapadt meg a mehlepeny azert erzem kesobb.
2013. ápr. 29. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nálam is így volt, 14. hét óta érzem, de csak kaparászást, csiklandozást, tegnap este rúgott először egy nagyot, úgy, hogy a kezemmel is éreztem. Ma vagyok pont 19. hetes.
2013. ápr. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, én pontosan 18. Hetesen éreztem először :-)

Na azóta meg sem áll :-) bár már kinn elevenkedne...


38+5 hkm

2013. ápr. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!nem az elso terhessegetek, ugye? en az elsot is 21 hetesen ereztem eloszor
2013. ápr. 29. 10:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. En nem ereztem hamarabb a masodik terhessegnel,elsonel a 21.het kornyeken,masodiknal szinten.
2013. ápr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!