Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 16. heti vérvételre ugye...

A 16. heti vérvételre ugye nem kell éhgyomorra lenni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 2. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Én mindig minden vérvételre éhgyomorra mentem, szerintem úgy kell.
2014. szept. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. szept. 2. 10:48
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Attól függ, hogy mit néznek! Ha általános labor van, akkor éhgyomorra kell menni! De nekem még például kötelező volt az AFP és oda nem kell éhgyomor.

37hkm

2014. szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Egyetértek az elsővel. Én is így voltam vele. A végén pedig heti 3szor szúrkáltak és ez 2 hónapig volt.
2014. szept. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Azért ajánlott az éhgyomor, mert az étel meg tudja dobni a vércukorszintet.

Én egyszer vérvétel előtt fél órával ettem péksütit, jött is a dokim, hogy jajj cukros lehetek! Mehettem újabb vérvételre másnap éhgyomorral. :-(

Utána már inkább mindig éhgyomorra mentem.

2014. szept. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Egyetlen egy paraméter van, amely vizsgálatához éhgyomor kell, ez pedig a vércukor. Ha az benne lesz, akkor kell, ha nem, akkor nem.
2014. szept. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

A 16hetes vérvétel az afp.

Nem kell éhgyomorra menni, csak a cukorterhelésre, amit 24-28hét között szoktak levenni.

2014. szept. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az összes vérvételre éhgyomorra kellett menni, mert mindegyiknél be volt jelölve a vizsgálatkérő papíron, hogy "vérkép automatával", ami magában foglalta azt, hogy éhgyomri cukrot is néznek.
2014. szept. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen vérvétel? Sima vérkép, vagy genetikai? A genetikai vérvételre nem kell éhgyomorral menni.Nekem a 16.héten vették le az AFP-t,de azt már eltörölték úgy tudom. Ha genetikai vérvétel akkor ehetsz ha más egyéb akkor nem ehetsz. 26.hetes kismama
2014. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!