Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes vérvételre éhgyomorra...

16 hetes vérvételre éhgyomorra kell menni? Kávét lehet inni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 07:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Éhgyomorra, kávét sem szabad inni.
2014. ápr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Étlen szomjan kell menni. 1-2 korty víz belefér, de nem több. Se kávé, se kaja. Mert akkor az esetleg befolyásolná az eredményt, és az neked lenne rossz.
2014. ápr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem kellett éhgyomorra mennem csak a cukorterhelésre. 16hetes vèrvételen ehettem ès nem volt semmi gond az eredménnyel.de azért hìvd fel a védőnőt mert van aki ehet van aki nem
2014. ápr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem kérnek éhhomi cukrot, akkor nem látom értelmét az éhezésnek. Én mindig ittam egy teát meg ettem egy babánt akkor is ha cukrot néztek, mert összeestem volna különben mire odaérek.
2014. ápr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem néznek cukrot,akkor ehetsz nyugodtan!ÉS EZ 100 %

Nekem csak a cukorterhelésre kellett éhgyomorra mennyi.Mondjuk én előtte is ittam egy kávét,és még így is rosszul lettem,nem bírom ha nem ehetek reggel,leesik a vércukrom,úgyhogy már csak emiatt is tudom ilyen biztosan hogy csak a cuki terheléskor kell éhgyomorra menni.

2014. ápr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
csak a 24 hetes cukros vérvételre kell éhgyomorra menni! Mindig rákérdeztem és azt mondták, hogy nyugodtan reggelizzek és majd szólnak, ha éhgyomorra kell menni. Csak a cukros előtt szóltak, hogy most semmit nem lehet enni és inni.
2014. ápr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Nem kell éhgyomorral menni! Nekem délután fél kettőkor vették le, biztosan gondolták, hogy addigra már ettem valamit, de nem volt probléma. Az eredményem is tökéletes lett.

Csak a cukorterheléses vérvételre kell majd éhgyomorral menni.


23 hkm

2014. ápr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ha nem iszom kávét annyira lemegy a vérnyomásom. Cukrot nem néznek, csak az AFP lesz.
2014. ápr. 15. 09:24
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyqltalan nem kellett ehgyomorra mennem, direkt rakerdeztem. Ehettem ihattam elotte. A cukorterhelesesnel nem lehetett enni es inni.
2014. ápr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%
nem lehet se enni se inni.kavet se
2014. ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!