Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esélyem hogy a...

Mennyi az esélyem hogy a másodikat is császárral szülöm?

Figyelt kérdés
A kisfiamat császármetszéssel hoztam a világra az volt ráírva a papíromra hogy téraránytalanság miatt. 6 éve szültem. Most ismét babát várok van rá esélyem hogy nem kell végigcsinálnom ugyan azt a tortúrát mint az elsőnél és egyből megcsászároznak ha itt az idő vagy újra végig kell csinálnom mindent. A fiamnál elfolyt a magzatvíz de szinte semmit nem tágultam. Majd nyomták belém az oxitocint iszonyat fájdalmaim voltak de nem volt semmi eredménye. A végén már két fájás között szó szerint beájultam és végre 46 óra elteltével úgy döntöttek nem várnak tovább hanem megcsászároznak aminek én már iszonyat örültem hogy végre vége. Nem bánnám ha a másodiknál már nem kéne ezt végig játszani hanem egyből császár és kész.

2014. szept. 3. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb orvos ilyenkor a császárt javasolja.
2014. szept. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aHermann ***** válasza:

Szia!

Ha magándokihoz jársz, nyugodtan mondd meg, hogy császárt szeretnél. Mondjuk a 6 év miatt lehet, hogy megpróbál lebeszélni.

Nálunk 20 hónap van a 2 gyerkőc között, és pont a második terhesség alatt változott a protokoll. 1,5 év után már meg lehet próbálni természetesen a másodikat ha az első császár volt. A dokim elmondta a természetes szülést kizáró okokat (van néhány), majd hozzátette, hogy amúgy a protokoll első helyén az anya kérése van. Császár lett a második is. Ez 2 éve volt, nem bántam meg.

2014. szept. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ,miért volt az első babád császáros. Mivel azt írod,h téraránytalanság,így nagyon-nagy az esélye,hogy a második is az lesz.

Amúgy az én két fiam is császárral jött világra. A Nagynak túlhordás után -7nap- az oxira leesett a szívverése,így sürgősségi császár lett. Kicsit is túlhordtam -9nappal-indítottak,de fájásnál szinte csak a hegem fájt,így szintén császár fenyegető hegszétválás miatt.(plusz még bele is kakilt a magzatvízbe)

2014. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!