Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettegek a szüléstől! Sziaszto...

Rettegek a szüléstől! Sziasztok! Van már két lányom, az elsőt császárral szültem nagy kinlódások után, a másodikat hüvelyi uton 2 óra alatt. Mindkettőnél oxitocint kaptam. Többi lent. Mire számithatok 3. szülésnél?

Figyelt kérdés
Milyen lesz a 3. szülésem szerintetek? Szeretném magam elköttetni is egyben, ezért örülnék a császármetszésnek!
2012. nov. 24. 20:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
3. szülésed gyors könnyű lesz,és természetes uton jön a baba.
2012. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Bárcsak igazgad lenne :)
2012. nov. 24. 20:25
 3/20 anonim ***** válasza:

Hahó sorstárs!

Negyedikemet várom ,és eddig nem volt jellemző de most féééleeek ! Egyszerüen félek tőle úgy ,ahogy van! Bár már nagyon várom ,de akkor is ! :)

Te mitől félsz egészen pontosan?.. a második igen gyorsan meglett ..

2012. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Az oxitocin ami betett ?

Az legalább szerencsére engem eddig elkerült.

36 hkm

2012. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
szia! Nagyon örülök hogy irtál nekem a kérdésemre. Hát az az igazság, hogy nem tudom milyen oxitocin nélkül szülni. A nagylányomat reggel 5-től szakadatlan fájásokkal vajudtam végig, közben a doki kézzel tágitott, én ott akkor azt hittem elpusztulok, a végén a férjem mondta neki ha nem csinál valamit akkro ö visz el megmüteni :), a császár után kiderült nem is tudtam volna szülni mivel a vállára volt csavarodva a köldökzsinór. Na akkor megfogadtam hogy soha többet fogadott doki nélkül. A második lányommal mikor terhes lettem, 6 év van köztük, fogadott orvoshoz jártam, kérleltem hadd szüljek császárral, azt mondta nem meg tudom szülni hüvelyi uton, de megigérte nem kintat ha látja hogy nem haladunk. Tulajdonképp cakli pakli 2 óra volt mindenestül :). De nála is ott volt az oxitocin. Irtózatos fájások voltak de hamar ment. És most várom a véletlen harmadikunkat :), hát még az elején vagyok, gondotlam megbeszélem az orvosommal hogy mivel szeretném mmagam elköttetni hátha megcsászározna és akkor egy kalap alatt meg lehetne oldani a dolgot. Félek rettentöen. Merre élsz kedves válaszoló?
2012. nov. 24. 20:57
 6/20 anonim ***** válasza:
2012. nov. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Gyálon Pest mellet lakom közvetlen . Te merre laksz ?

Képzelheted a 11 -kerben laktam, és eddig mindhárom gyermekem jó dokinál a Szent Imre kórházban született . Most itt a Dél Pestiben és őszintén megvallva nem tellett dokira igy negyedjére ,hát ez van . Állitólag nem is kell mert ha csak nem lesz gond (istenke segitsen ,hogy ne legyen ) akkor doki nem is nagyon lát.Itt a szülésznők az átlagnál jobban kivannak képezve és ők vannak csak velünk .A doki ilyen esetben max varrni jön . Bevallom hősiesen ,hogy FÉLEK! :) Napi szinten gyűröm le magamba ,hogy nem nem szabad félni minden rendben lesz velem is babával is ,hogy hármat már megszültem és akkor is kibirtam (pedig nem volt könnyű),hogy most könnyebb lesz ,hogy majd aranyosak és jók lesznek az éppen ott lévő szülésznők stb ... :)Hol jobb mert elhiszem amit magamba beszélek és már várom is nagyon a fiatalúrt ,hol pedig teljesen pánikba esek ,hogy én ezt nem fogom birni . A legkisebb is már 9 -éves nem most volt mikor világra jött,a két naggyal meg extra fiatal volt ,most 35 -vagyok igy a kis "utolsómmal " és most rezeltem be . :)) Te merre laksz ?

2012. nov. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os válaszoló, ez nagyon jó kis link. Ki is nyomtattam. :D
2012. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én is itt találtam tegnap egy másik kedves válaszoló linkelte be és nagyon elnyerte az én tetszésemet is. :) De örülök h másnak is tetszik nem hiába linkeltem be :)
2012. nov. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem nem szabad félni ,végülis életünk egyik legszebb része következik .Minden egyes szülés gyermekvállalás ,életem legszebb fejezete volt . :)

A harmadik szülésem egyébként nekem a leggyorsabb és egyben a legintenzivebb volt ,végül is a jó dokinak is köszönhettem akkor ,hogy nem szenvedtem többet mert nehezen tágulok x-óra és semmi ,de ő ügyesen rásegitett és eltüntette a méhszájat ,onnantól pedig villámgyorsan megszületett a kicsin lányom .Az egész 7-óra volt. Elöző szülésem ,tiz óra felettiek . Nekem a második szülésem volt a legleg .. ahhoz képest kifejezetten megkönnyebbültem a végére és fel sem fogtam szinte ,hogy megvan a kis csaj. :)Mikor a falat kapartam amiatt voltam kétségbe esve ,hogy igen na ez az a fájdalom amit nem birok és akkor most jön a sok sok óra .. Majd irok priviben is .

2012. nov. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!