Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes lányra utaló jelek?

18 hetes lányra utaló jelek?

Figyelt kérdés

18 hetes ultrahangon voltam a doki azt mondta nem meri kijelenteni, de lányra utaló jelek vannak.

Kettő fekete csíkot/vonalat mutatott amire ezt mondta, hogy az egyik a popsija a másik a vaginája :)


Volt valaki akinek ugyanezt mondta a doki és be is jött?


Köszönöm a válaszokat :)


2014. szept. 4. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a 16. héten mondta a doki, hogy lányra tippel inkább, mert ha fiú lenne, akkor az egyértelműbben látszódna. szóval nálunk az egyértelmű fiújel hiánya volt a lányra utaló jel :)

a 22 héten megerősítették, hogy lány.

2014. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek.Nekem 18 hetesen mondták hogy lány, de utána mindig kérdezték tudom e a nemét, és megerősítették. Általában nagyon pontosak. Még lesz UH kérdezz rá akkor is. És most 23 hós a kis cserfes kisasszonyom.
2014. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Végig azt mondták, hogy lány... Megszültem mondták, hogy fiú. Sokkolt mert mindenből rózsaszínt meg narancssárgát vettem. Szegény párom futkozott, hogy kicserélik-e a cuccokat.. :)
2014. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
na én pont így jártam mint a 3-mas... 36. hétig abban voltunk hogy lány 36 hetesen a doki annyit mondott mintha kisfiút látna de nem biztos...kislányra vásároltunk mi is alap cuccokból uniszexet vettünk (babakocsi kiskád,52es badyk rugik stb..) A nagyobb ruhák már csajosak voltak :) most ment zsákba és várja a kis tulajdonosát :) 2hetes fiúcska anyukája :)
2014. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Akkor nem bízom el magam :)


Lehet valakinek butaság de a kínai horoszkóp szerint is lány. Kiszámoltam a családot is így mindenki stimmelt :) meg is lepődtem. :)

2014. szept. 4. 20:41
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem a végéig csak tippelték hogy kislány lesz :) a doki még viccelődött is hogy azért ne rózsaszínre fessük a gyerekszobát. de szerencsére kislány lett :)
2014. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne higyj ezekben a horoszkópokban. Nekem minden szerint fiúnak kellene lennie, és mégis kislány. 50-50%, hogy bejön. :)
2014. szept. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem 16.héten mondták, hogy 98%-hogy lány:)

Aztán 18 hetesen szintén,végül 20 hetes UH-on már 100%mondták:) Ill annyit mondtak,hogy nyugodtan vásárolhatjuk tovább a rózsaszín babaholmikat:)

Most 26 hetes leszek,remélem tényleg csajszika mert már szinte minden megvan és nem mellesleg bele is éltük magunkat:)Egyébként 16 hetesen a doki nekem is csak halkan tippelt lánykára:)

2014. szept. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,elírtam a heteket:D

Tehát 16 hetesen halk tipp kislányra

18.hét 98% ra mondták

20.hét 100%-ra :) Bocsi:)

2014. szept. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Kínai naptár szerint lányom kène hogy legyen de kisfiam van :) szóval nem adnék rá.
2014. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!