Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masodik babámat várom es ezt...

LinaTina kérdése:

Masodik babámat várom es ezt most sokkal rosszabbul viselem.7. hetben vagyok de az émelygésen kívűl, nagyon szédülök is! Mit tudok ezek ellen tenni? Enyhíteni? Milyen jelek vannak ha kislány?

Figyelt kérdés
Az előző (kisfiamnal) hanytam, de nem volt folyamatos hanyingerem szédülès pedig egyàltalàn nem.

2014. ápr. 14. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Az émelygéssel én se tudtam mit kezdeni, szinte semmilyen parktika nem vált be. A szédülés alacsony vérnyomás miatt lehet, nekem javasoltak reggel inni egy gyenge kávét, meg amint felébredek, rögtön eszek is pár falatot, pl. kekszet már az ágyban elrágcsálok és lassan kelek fel, nem ugrom ki az ágyból.

Én azt hallottam, hogy a hányásos rosszullét lányra utalhat a népi hiedelmek szerint, de látod, te a kisfiaddal hánytál, szóval ez azt elméletet már rajtad kívül is sokan megdöntötték.

2014. ápr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is második babámat várom.Első terhességem alatt a kisfiammal szinte semmi bajom nem volt a 9 hónap alatt,néha egy kis hányinger.Most már az elejétől kezdve pocsékul vagyok,8 héten keresztül hánytam.Folyamatosan görcsöl a hasam,magnézium semmit nem használ,doki mindent rendben talált.17 hetes vagyok,hányni már nem hányok de hányingerem még mindig van,semmi nem használ pedig már mindent kipróbáltam.Szóval minden teljesen más mint annak idején,ezért bíztam benne,hátha kislányom lesz,de kiderült hogy ismét kisfiú lakik a pocakban.

Kitartás!

2014. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a 7. és a 8. héten volt ez az émelygős, mindjárt hányok, nem kívánok semmit időszakom. Nekem a narancs segített. Ha nagyon elkapott az émelygés, akkor megettem 1-2 narancsot és jobb lett. De ismerősömnek nem jött be... Mindenkinél más válhat be. Salvus vizet próbáltad már? Azt is sokan mondják, hogy jó, nekem is segít mindig, ha hányingerem van. Gyógyszertárban tudsz venni. Vagy B6 vitamin, de azzal vigyázz, ha MagneB6-ot is szedsz, hogy nehogy túl adagold. Más nem ugrik be. Sajnos ez egy ilyen időszak..:( Egyébként lányom lesz! :)
2014. ápr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!