Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért lehet, hogy folyton...

Miért lehet, hogy folyton farkaséhesnek érzem magam, mire odakerülök, hogy egyek, alig akar lemenni? Meg ez, hogy mindig ennék valamit, de semmi nem jó. Nem elég finom vagy hogy mondjam.

Figyelt kérdés
Mondjuk ennék egy csokit, de nem érzem finomnak, készítek egy szendvicset és úgy kell magambaerôltetnem, ittam volna teát, mire kész lett nem kellett...
2014. szept. 4. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hormonok játéka :)
2014. szept. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is érzem, nagyon rossz...legszívesebben egész nap ennék csak nem tudom mit mert igazából semmi sem kell és nem is ízlik különösebben. Szerintem ez természetes dolog, én már annak is örülök hogy nincs hányingerem :)
2014. szept. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Óh, annak én is örülök, mert nekem sincs (még).
2014. szept. 5. 10:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez tényleg nagyon rossz. :)

Én is egész nap éhes vagyok, de nincs semmi, amit kívánnék. Most ettem, de már megint tudnék. :(

2014. szept. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!