Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a lány finom elutasitás...

Ha a lány finom elutasitás után nem akar ellökni, van még remény?

Figyelt kérdés

Ha a lány finom elutasitás után nem akar ellökni, van még remény?

Már egy hónapja utasitott el a kedves, azzal az indokkal, hogy most nem akar senkit az életébe, most igy egyedül jól van.

De néha keresett, kereste a társaságom, jól elvagyunk azóta, stb.

Ici pici remény azért lehet, hogy meggondolja magát?


2014. febr. 23. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de ne éld bele magad. Inkább csinálj úgy, mintha a barátja lennél csak (és legyél is az, természetesen), és, ha sokat keres, tudni fogod, hogy igen is van remény. Ha meg annyira nem, akkor barátok maradtok vagy ilyesmi. :)
2014. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
abból indulok ki, hogy volt már kő kemény elutasitásom. Akkor egyszerűen megmondták, hogy nem tud elképzelni többet, és azóta se láttuk egymást, mert szerinte nincs értelme a találkozásoknak. Jó szar volt, dehát mindegy, az elutasitás volt.
2014. febr. 23. 14:35
 3/8 WFox válasza:
50%
Vigyázz!! Csak a Lelki szemetesének akar használni. Nőknél a barátságból kialakult kapcsolat csak ritkán jön létre. Figyelj oda, ne kerülj a barát zónába, mert abból nincs vagy nagyon nehéz a kiút.
2014. febr. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

van valami abban, amit az előző mond.

én nő vagyok, és nem vagyok ilyen, de ismerek olyan nőket, akik egyszerűen szeretik, ha van körülöttük valaki, aki rajong értük. abba nem gondolnak bele, hogy ezzel a másikban éltetik a reményt. az önbizalmuknak tesz jót az ilyen viselkedés, és ezért csinálják.

a leírásodból nem tudhatjuk biztosan, hogy ilyen lánnyal van-e dolgod, de tudnod kell, hogy ez is benne van a pakliban.

2014. febr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a negyediknek igaza van, teljesen ugyanezt csinálja egy sráccal az egyik barátnőm, hiába mondom neki, hogy ez tök nagy szemétség...
2014. febr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem, kedves 4.edik, majd figyelek. De ha simán lelépek, akkor az ilyen lányok észreveszik, és futnak a pasi után?
2014. febr. 27. 23:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy az ilyen lányismerőseim ilyenkor mindig csak megrántják a pórázt. tehát nem futnak a pasi után, csak tesznek valamit, amitől a fiú visszajön, és megint lehet vele játszani. De adni nem fognak neki soha semmit. Viszont nem biztos, hogy a te történetedben szereplő lány ilyen.
2014. febr. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ez egy valóban érdekes kérdés
2014. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!