Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen mennyire normális...

32 hetesen mennyire normális h keményedek és jóslóim vannak? Elég sokszor egy nap! És nagyon feszül alul a hasam, ebből szokott lenni a jósló és a haskeményedés.

Figyelt kérdés
2. baba.Viszont lányommal 3,5 évvel ezelőtt semmi ilyen nem volt, 39. héten inditással született.szedek magneziumot minden nap, meg Femibiont.Most nemreg voltunk a 32 hetes uh-n és 2 héttel nagyobbnak mondták(2000 g--31+1), meg hosszunak, 46 cm...lehet előbb fog jönni??

#jósló fájás #32. hét keményedés
2014. szept. 5. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenkepp pihenj sokat, amennyit lehet egy 3,5 eves kislany mellett (a mienk majdnem 3 eves, kicsi szinten 32. het) es menj el orvoshoz, nezzek meg a mehnyakat, hogy nyilik-e! Ha nem, akkor semmi gond, de ha igen, az is lehet, hogy befektetnek a korhazba, nehogy koraszüles legyen belöle. Magneziumbol nem mindegy, milyen fajta. Pl. aMagnezium-oxid eleg rossz, szinte semmi nem szivodik fel belöle (4%), jo a Citrat, a malat es a glukonat (nekünk tiszta magnezium Citrat van itthon). A mennyisegben meg nem az összmennyiseg a lenyeges (pl. nekem 600 mg magnezium Citrat kapszulankent) hanem annak az Elemi magneziumtartalma (nekem 100 mg), ebböl kell testsuly kg-onkent napi 7-10 mg, azaz egy 70 Kilos embernek napi max. 700 mg Elemi magnezium, az az en tablettamnal 7 db. Ha a baba nagyobb minden tekintetben az atlagnal, lehet, hogy valojaban idösebb, mint gondoljatok? Rendszeres (Volt) a ciklusod? Lehet, hogy korai peteres volt? Nalunk pont az ellenkezöje van, kesöi peteeresböl lett a baba, ezert egy darabig tul kicsinek mondtak, mostanra eltoltak a varhato születesi datumot.
2014. szept. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem felírt a doki egy hasfogót. Így is elég drága volt, de azzal kihúztam a végéig. Nagyon nagy volt a hasam és össze-vissza feszült, fájt, délutánra már teljesen kivoltam. A hasfogó viszont segített "tartani" a súlyt, hatalmas segítség volt.
2014. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!