Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat a kipufogógáz?

Árthat a kipufogógáz?

Figyelt kérdés
Ma reggeli buszon munkába menet ~30 percet űltem úgy, hogy a kipufogógáz beszivárgott az utastérbe, erősen lehetett érezni. Más busszal nem tudtam menni :-( Szerintetek ártott a babának? (1. trimeszter vége)
2010. jan. 18. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Jajj! Tipikus aggódó kismama vagy, mondjuk természetes, hogy aggódunk, de ez már túlzás szerintem. Akkor ennyi erővel egy sóbarlangba is vonulhatnának a terhes nők a szülésig. Nem, nem ártott neki. Ennyi kell. :)

Nyugodj meg, minden rendben lesz:)

2010. jan. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Ne haragudj, de az elsőnek valóban igaza van!! Ennyi erővel ki se mozdulhatnánk otthonról, aköré egy atombunkert építhetnénk, de enni, inni se lehetne, mert minden árt... Ennyivel nem ártottál! A babád, ha majd megszületik, ugyanúgy kénytelen lesz szívni ezt a büdös, szmogos levegőt. Nincs más, hozzá kell szokni...
2010. jan. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Most miért bántjátok? Ezek valódi félelmek és inkább őt olvasom mint aki azt írta, hogy dohányzik 23 hetesen. Persze ő nem kapott ennyit! Félti a babát és ebben nincs semmi rossz! Ő így éli meg, és kinek árt vele?

Ne aggódj, nem lesz a babának semmi baja!

Boldog babavárást!

2010. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Első válaszoló vagyok és nem bántani akartam, elnézést ha így jött le, csak nekem már kicsit vicces, hogy ettől is fél. :) De jobb félni mint megijedni. A 23 hetes cigis kismama azért kapott hideget meleget is, de a lényeg, hogy letette, nem mindenki ilyen erős.
2010. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aki 23 hétig cigizik az egyáltalán nem erős és nem dicséretet érdemel!! A kérdező viszont egy gondos kismama aki mindenre igyekszik oda figyelni, gondolom első baba.

Én 33 hetes kismama vagyok aki 15 évig masszívan dohányoztam és a pozitív teszt után nem volt kérdés, hogy a cigit dobtam! Senkinek sem könnyű, én még most is rá tudnék gyújtani de nem teszem, és ezért nem jár elismerés, ez természetes! A kérdezőtől elnézést az OFF-ért. Nem baj, ha aggódsz, megértelek, de nem lesz baj!

2010. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Egyszerűen csak annyi szörnyűségről hallani, hogy mi árt és mi nem árt és mások amiatt aggódnak pl., hogy ha bevesznek egy szem aspirint, az vajon mit okoz? Kinek itt- kinek ott van a "küszöb".


Sziasztok.

2010. jan. 18. 15:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen :-), én is aggódtam "hülyeségen" .Moziban voltam és féltem, hogy ártok a nagy hangzavarral, de azért kérdeztem itt meg, hogy megnyugodjak még akkor is ha óriási hülyeség :-)!!
2010. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!