Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy reagál a magzatotok erre...

Hogy reagál a magzatotok erre a frontos időjárásra?

Figyelt kérdés

Az én babám nem igazán akar ma mozogni.

34hkm


2014. szept. 6. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém most fel van élénkülve.Tegnap viszont alig éreztem.
2014. szept. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem kicsit lassúbb az utóbbi 1-2 napban,bár este azért picit felélénkül:) Nagy melegbe sokkal aktívabb :)

2014. szept. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hűvösebb napokon alig mozog, melegben aktivabb.Tegnap nálunk jó idő volt, meg sem állt.Ma reggel mikor ébredtünk párszor kinyomta magát, de mióta kibújtam a meleg paplan alól, nyugi van.
2014. szept. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gabszem ***** válasza:
most nincs semmilyen fronthatás, de amikor hidegfront van akkor lustább a babám.
2014. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém mindig ugyanoda kucorodik, amikor ilyen borongós idő van: egész le a bal combomhoz. El is nyom egy ideget, amitől ilyenkor zsibbad a lábam... Most hogy egyre nagyobb, ez egyre kellemetlenebb és olyan makacs, hogy nem tudom sehogysem arrébb mozdítani. És meg se mozdul egész nap, csak ha bebújok szundítani egy jó meleg takaró alá. Akkor bezzeg buli van!
2014. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!