Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez az iszonyatos...

Normális ez az iszonyatos hasfájás?

Figyelt kérdés

Reggel óta kegyetlenül fáj a hasam, egészen lent, majdnem a hüvelyemnél.Alig tudok menni, inkább csoszogok.

Voltam ma dokinál, megemlítettem ezt is neki, csak annyit mondott, pihenjek sokat.Valakivel előfordult már ez?


2010. jan. 18. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány hetes terhes vagy? és jó lenne ha pontosabban leírnád a fájást. Szúró? görcsölsz mint menzinél?
2010. jan. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
33 hetes vagyok, nem görcsös, inkább szúró, de egyfolytában szúró, nem csak néha belenyilaló.Csak nagyon lassan tudom emelni a lábaimat:(
2010. jan. 18. 10:53
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy valami ideget megtalált a pici?! ha a dokival megbeszélted akkor szerintem nyugodj meg!!! és tényleg pihenj sokat! és beszélj vele, hogy helyezkedjen jobban:) már be van fordulva?
2010. jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, tágulnak a a csontjaid és húzódnak az izomszalagjaid. Ne aggódj szerintem elmúlik hamarosan, főleg ha még dokinál is voltás és azt mondta, hogy semmi gond, akkor ne izgul! Jó babavárást!
2010. jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

Gyönyörű babavárást és babázást Mindegyőtöknek:)

2010. jan. 18. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!