Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül gyógyszertárban...

Mennyibe kerül gyógyszertárban a steril üveg amibe tudok vizeletmintát vinni?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2014. szept. 7. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán 50-60 ft-ért vettem, filléres tétel. De ki kellett tapasztalnom, hogy melyik nem folyat. A kicsi üveg, az szuper, de van egy nagyobb fajta, ami műanyag, abból kifolyt mindig a pisi, pedig jól volt rá rakva az üveg.
2014. szept. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod :) Igen, a nagyobbal én is megszívtam amit a védőnőtől kaptam..
2014. szept. 7. 11:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

De az sem steril, csak tiszta.

Én tégelyt vettem, amikor nem volt üveg, az is pár forintos tétel, megfelelt ugyanúgy.

2014. szept. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sterilnek kell lennie? Én mindig csak tisztára mostam.
2014. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kell sterilnek lennie, csak tisztának!

Én egyébként vizeletes tégelyt vettem (ugyanolyan, mint amit a vérvételnél vagy dokinál is adnak ha nem viszel). 70 Ft volt darabja. Én mindig abban vittem a védőnőhöz, kórházba is vérvételkor, illetve nst-re a vizeletet. Könnyebb belepisilni, mint a kis üvegbe :), főleg így a végén nagy pocival.

2014. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én üveget vettem és abba vittem mindig. Használat után kimostam aztán a következőt is abba vittem. Csak azt használtam. Pisilni otthon müanyag eldobhatós poharat használtam pár 100 ft ért vettem müanyagosba 100dbosat :) még maradt is pedig már a teszteléseknél megvettem :)
2014. szept. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tenyésztésre kell vinned a vizeletmintádat akkor sterillnek kell lennie!!!!!!!!!!!!! Én 75 Ft-ért vettem egy hónapja egy gyógyászati segédeszköz boltban. Nem baktérium tenyésztés miatt kellett leadnom az Ántsz-hez, szerencsére negatív lett.
2014. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7/7 elírtam.. nekem baktérium....
2014. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!