Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan kellemetlen szagot...

Olyan kellemetlen szagot érzek, mitől lehet vajon?

Figyelt kérdés

7 hetes vagyok.

Nincs fertőzésem, semmi folyásom, semmilyen nőgyógyászati betegségem.

Mégis amikor csak egy bugyiban vagyok és ülök, érzem hogy elég kellemetlen szag jön onnan.

Lezuhanyoztam, használok tusfürdőt, és utána már 15 perc múlva érzem.


Nagyon ciki. Belegondolok holnap megyek az orvosnál, kell várni vagy 1 órát mire bekerülök vizsgálatra, és azt érzi az orvos. :/


Mit használjak, hogy ne legyen ez?


2014. szept. 7. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Most ezzel ne foglalkozz,h èrzi az orvos..sőt mindenkèpp elkell neki mondanod,folyàs nèlkül is lehet gomba vagy mas..azt meg kezelni kell főleg terhesen!!annyi minden lesz mèg a terhesség alatt ami ciki,a szülèsnèl pl. Minden ciki lenne de akkor mar nem fognak az ilyenek zavarni:))..majd megszokod!nincs mit szègyelni làtott ő màr cifràbbat is hidd el..
2014. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is. Mindkét terhességemet végigkísérte ez a kellemetlen szag, éb mindig megemlítettem a dokinak, néha valóban kisebb fertőzés volt, de legtöbbször semmi ártalmas. A megnövekedett mennyiségű folyás hamarabb pállik be, plusz amúgy is megváltozott a hormonháztartásod és a szaglásod is érzékenyebb. A férjem pl. sosem érezte.
2014. szept. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!