Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell abbahagyni az...

Hogyan kell abbahagyni az ultrogestant? Ma töltöttem be a 12. hetet, és elvileg eddig kellett szednem 3*1-et.

Figyelt kérdés
Pénteken megyek csak dokihoz és nem beszéltük meg, csak azt, hogy a 12. hétig adagoljam. Péntekig még folytassam, vagy egyszerűen hagyjam el?
2010. jan. 18. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szedd addig amíg nem mész vissza a dokidhoz!

Abból baj nem lehet! Van olyan doki amúgy aki a 14.hétig szedeti a kismamákkal!

Én Duphastont szedtem és olyan "frankón" kiszámolták, hogy már a 12 hetem előtt 3 nappal elfogyott. De nem lett belőle gondom. A tanácsadásra kijáró másik doki meg azt mondta miért nem eszem még a 14.-ik hétig.

Boldog babavárást!


24h kismama

2010. jan. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én fokozatosan hagytam abba, nekem a doki azt mondta úgy célszerűbb. Ha van még néhány szemed, azt oszd be péntekig, illetve ha csak 1-2 db maradna, akkor úgy, hogy teljesen elfogyjon.

Üdv! 17+3 hetes kismami

2010. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. jan. 18. 15:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szedd, amíg a dokihoz nem mész.

Nekem napi 8at kellett adagolnom, és amikor túl gyorsan kezdtem elhagyni orvosi utasításra, bizony bevéreztem. Nem lett baj, de túl gyorsan csökkentették az adagomat, vissza kellett venni, mert még nem működött tökéletesen a méhlepény, instabil volt a méhem, így mondták.

Nekem 3 naponta 1 szemet kellett elhagynom, a 15.héten értem a végére.

2010. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Duphastont szedtem a 12. hétig 2-szer 1-et. Az utolsó 6 darabot egyesével szedtem, mármint egy nap egyet, és el is fogyott.Igy mondta a doki.
2010. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy a többiek irták,nézd meg hány szem van és oszd el pár napra.én előszőr 3*1 szemet,amjd 2*1 szemet,utánna pedig napi 1 szemet szedtem.
2010. jan. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2010. jan. 18. 17:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, én 3x2-t szedtem a 12. hétig, utána fokozatosan csökkentve hagytam el a 14. hétre. Így érdemes, nem pedig hirtelen abbahagyni.
2010. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!