Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen mehetek tüdőszűrésre?

Nyuszmoo kérdése:

Terhesen mehetek tüdőszűrésre?

Figyelt kérdés
Az üzemorvoshoz kellene. Nem tudom hogy elfogadja e így ha nem viszem, mert nem szívesen mennék terhesen.
2014. szept. 8. 12:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem,csak akkor csinálnak tüdőszűrést vagy röntgent ha nagyon indokolt.Valahol akkor sem végzik már,ha a terhesség gyanúja felmerül.Hány hetes vagy?
2014. szept. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Neeee!!! :(

25hkm

2014. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Elvileg 2 hetes . októberben megyek nőgyógyaszhoz m akkorra adtak időpontot. Deaz üzemorvos nem fog szólni érte akkor, ugye?
2014. szept. 8. 12:47
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem. Nálunk ki is van írva a tüdőszűrés helyszínén, hogy terheseket nem szűrnek. Én is így voltam, higy az üzemorvoshoz kellett menni, ő elfogadta az indokot, és megadta az alkalmassági papírt.
2014. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az az,most kellett volna megjönnie a menzeszednek?
2014. szept. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Most kellett volna de tudjuk a fogantatás pontos napját. Nem tudom igazából honnan nézik ilyenkor.
2014. szept. 8. 12:52
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem kell menned, én is terhes voltam mikor kaptam egy beutalót, ezt a kötelezőt. Felhívtam a tüdőszűrőt és elmondtam hogy terhes vagyok, nem tudom mi legyen a tüdőszűréssel. Ők készségesek voltak és természetesen nem kell terhesen megcsinálni, a szoptatás után ráért. Így is tettem, akkor mentem.
2014. szept. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugodtam:-)
2014. szept. 8. 13:01
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor 4 hetes vagy.Szóval nem,semmi esetre se menj.Ezt az üzemorvosnak is tudnia kell,és nem fogja tőled kérni.
2014. szept. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
4?azthittem csak 2
2014. szept. 8. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!