Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hosszabban tartó barnás...

Hosszabban tartó barnás folyás normális az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
A 6.hét végén volt egy kis pecsételő vérzésem, azonnal rohantunk a kórházba, de megnyugtattak, hogy minden rendben. 1 hét folyamatos barnázás és pecsételő vérzés után visszamentem a kórházba, megint azt momdták, hogy a baba jól van, fejlődik rendesen, láttuk a szívdobogást is, nem találtak friss vért sehol, de mivel az előző heti vizeletem eredménye mutatott kis mértékű fertőzést, ezért 6 napos Fluomizin, illetve utána 6 napos Glykozol kúrára "fogtak" és 1 hétig ágyban fekvésre. A barnázás 2 nap alatt megszűnt. Most kezdtem a 9. hetet, a Glykozol kúra közepén vagyok, de már megint bővebb a folyásaom, tegnap mintha megint barnás lett volna, ma pedig kicsit fájdogál a hasam (ma jöttem vissza dolgozni, irodai meló). Ez normális szerintetek? Nem merek megint a kórházba szaladgálni, lehet teljesen feleslegesen aggódom...

2014. szept. 8. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Nem kaptál a barnázásra hormonpótlást?

Nekem eleve azt írtak fel, elmúlt a barnázás és vissza sem jött.

2014. szept. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem kaptam semmit a két hüvelytabletta kúrán kívül, én is ezt furcsáltam.

A dokim a jövőhéten jön vissza a szabiról, csak reménykedek, hogy addig nem lesz baj.

2014. szept. 8. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért ez nem teljesen normális. Jó azt tudni kell hogy mindenki a saját tapasztalata alapján ad tanácsot!

Nekem 1 csepp semmi nem jött ki "onnan" mióta terhes vagyok,persze a hüvelyi folyáson kívül. Ezért én azt gondolom nem normális,de ez nem azt jelenti,hogy a babáddal lenne gond!

26 hkm

2014. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom számít-e, de hülyeséget írtam, nem glykosol, hanem GYNOFLOR, amit most kell használnom.
2014. szept. 8. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!