Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az felpuhult...

Mit jelent az felpuhult uterus? 11 hetes, és 3 napos vagyok.

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy terhes vagy. Ilyenlor felpuhul a méh, azaz az uterus.
2010. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az uterus az méh. De felpuhulni a méhszáj szokott. Van valamilyen folyásod estleg?
2010. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen!Átlátszó,néha meg tojásfehérjés.Már megijedtem,hogy baj van.
2010. jan. 18. 17:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 13 hetes vagyok. A méhszáj/méhnyak értéke 2000. azaz megrövidült a méhnyakam, és nekem is felpuhult a méhszáj. A doki azt mondta a felpuhulást okozhatja a három hete tartó folyásom. Nem gomba, nem kellemetlen még sem normálisnak mondható folyásom van (inkább sárgás), amire folyamatosan kapok gyógyszereket és sajnos nem változik. Ezért kérdeztem neked van e, mert lehet ettől gyulladtabb a méhszájad. Szerintem jelezd majd a dokinak, hogy van folyásod vizsgáljon meg, hogy milyen eredetű.
2010. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

azt írta a papira normál mennyiségű fuluor.Nekem inkább vízszínű néha picit tojásfehérjés.

Köszönöm a válaszokat!

2010. jan. 18. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha normál mennyiségű ne aggódj, nem attól van. Azért inkább pihenj többet!
2010. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!