Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas AFP miatt genetikai...

Magas AFP miatt genetikai tanácsadásra kell mennem. Ott mi lesz? Miről beszélgetünk? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az AFP-t eltörölték már nem? Nekem még mennem kellett a 16.héten,de ezután nemsokkal hallottam,hogy megszűnt.

Elmész a tanácsadásra,megnézik az eredményt,elmondja a doki,hogy mi a helyzet az eredménnyel kapcsolatban,kell-e valami egyéb vizsgálat,végig kérdezi ,hogy volt-e genetikai betegség a családban,nagyjából ennyi.Ez csak egy elbeszélgetés.

27.hetes kismama

2014. szept. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Én még pont beleestem sajnos az AFP-be, 20 hetes vagyok.


Tapasztalatból írtál, Neked is rossz lett az AFP?

2014. szept. 9. 13:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is magasabb lett az afp m de mellette még a 18. Heti uh sem lett jó (cysta a pici fejében és kétoldali vesemedence tágulat). Engem az orvosom pestre utalt genetikára ahol uhra kellett mennem. Akkor már 21 hetes voltam. Meg volt még a cysta de kisebb lett mint volt a tagulatra megazt nmondta hogy nem nevezné annak mert kicsi. Meg hát már amúgy is 21 hetes vagyok nem lehetne semmit csinálni. Beszélgetésre el sem kuldtek...
2014. szept. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom! :( És megkérdezhetem, hogy akkor most nálad mi van? El akartak küldeni arra a szurkálós vizsgálatra, amikor a lepényből, vagy a magzatvízből néznek mintát? Vagy most mi lesz nálad?
2014. szept. 11. 08:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem pesten az orvos azt mondta hogy már hiába küldene el vizsgálatra mert a 24. Hétig nem lenne meg az eredmény és ugye addig lehetett volna megszakítani a terhességet. Most 32 hetes vagyok szépen fejlődik a babuci. Valószínűleg már nincs cysta sem. Már pesten is kisebb volt (6mm helyett 4, 3mm) pedig csak 1 hét telt el a két vizsgálat között. Azóta meg fel is szívódott szerintem. Veled mi a helyzet? Kívánom a legjobbakat! :)
2014. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy szépen fejlődik a babád!

Azért az elképesztő, hogy az orvosod már nem csináltatta meg ezt a vizsgálatot. ha közel van a 24. hét, akkor meg lehet sürgetni a dolgot. Nekem tegnap volt a beavatkozás és mivel 21 hetes vagyok, így nem 2 hét múlva lesz eredmény, hanem hétfőre.

2014. szept. 18. 21:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Kívánom a legjobbakat Nektek! Én is remélem, hogy minden rendben a babucimmal, bár ha nem lenne akkor csak mondták volna már az eddigi uh-on. Jó egészséget és kitartást :)
2014. szept. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!