Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki mondjon erről véleményt...

Valaki mondjon erről véleményt légyszi! Terhesség 5. hét petezsák növekedése?

Figyelt kérdés
Múlthéten voltam nőgyógyásznál aki nem látott semmit szerinte méhen kívüli. átmentem másikhoz a kórházba ő 4 mm petezsákot látott most visszamentem oda ahol először voltam ő a hivatalos nőgyógyászom kórházban ugye nem látnak el hoppra (ezt mondták), ő most 8mm petezsákot látott üresen, azt mondta ez nagyon gáz szerinte nem marad meg, de egy hét múlva menjek vissza, meg azt is mondta szerinte nem láttak semmit a kórházban mert nem csatoltak képet .... nagyon félek és nem tudom mit csináljak?? egy hetet így nem bírok ki...
2014. szept. 9. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is nyugi! (bár tudom ez ilyenkor nehezen megy)Én is 5 hetesen voltam hasonló helyzetben,h üres volt a petezsák. 3hét múlva hívott vissza a dokim,és láss csodát,addigra ott volt a Picim,szívhanggal együtt...

Lehet,h nem középidőben volt peteérésed,és akkor fiatalabb a terhesség...


2 fiúcska anyukája :)

2014. szept. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugi. Én 5+3 hetesen voltam uh-n és a doki csak egy 11mm-es üres petezsákot látott. Engem a doki nem idegesített pedig vérezgettem is, azt mondta ebből még bármi lehet. Rá két hétre kellett visszamennem és már volt baba szívhanggal, most 13 hetesen meg már 7 centi :)

Nem is értem a dokidat. Oké nekem is azt mondta hogy vagy megmarad vagy nem de azt nem mondta hogy tuti nem lesz baba.

2014. szept. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!