Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek kicsi volt a hasa, és...

Akinek kicsi volt a hasa, és keveset hízott a terhesség alatt mekkora babája lett?

Figyelt kérdés
37 hetesen 104 cm haskörfogatom, és csak 5 kg-ot híztam. A terhességet súlyfelesleggel kezdtem, előtte is volt pocakom. 164 cm-hez most vagyok 81,5 kiló. Mekkora babára számíthatok? Vagy ez nem egyértelmű, hogy talán kicsi lesz a baba a kis pocak és a kevés hízás miatt?

2014. szept. 9. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül van összefüggés.

Én 6 kg-ot híztam, a kisfiam 3410 grammal született.

2014. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
UH-on megmondja a doki hogy kb mekkora a baba. Akik súlyfelesleggel kezdik a terhességet, elvileg kevesebbet híznak, van tartalék amiből a baba nőhet. Egyik barátnőm soványan kezdte a terhességet, nem is hízott (vigyázott az alakjára), koraszülés lett, 1,4 kg-os babával. De általában a felszedett súlynak nincs köze a gyerek méretéhez, van aki 30 kilót hízik, mégsem szül 8 kilós gyereket :) A pocak méretéről nem tudok nyilatkozni.
2014. szept. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

8 kiló jött fel összesen, zsír semmi.

Kereken 3 kilóval született a lányom, nagyon könnyű szülésem volt.

2014. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pici volt a pocim, mindenki csodálkozott mikor a terhességi heteket kérdezték, 12 kilót híztam, előtte vékony voltam, 3 kilós lett a babám túlhordással.
2014. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
akik sulyfelesleggel kezdenek (ugye nem 5 kg pluszrol van szo, hanem 20-25 kg pluszrol) általában alig hiznak. én is ugy voltam, mint te 3 kg hiztam, a babám 3900 grammal született. nekem az elején megmondták, hogy az lenne a legjobb, ha abszolut nem hiznék 1-2 kg-ot sem..mert ne azt vegyük alapul, hogy egy normálsulyu nö esett teherbe, ahol megengedett 10 kg hizás, mert abbol ugyis 8 kg csak a baba, lepény, viz.stb stb. kicsit rosszul érintett mikor mondták..szinte megsértödtem :D de végülis igazuk voltak, mind a magyar orvosoknak, mind a franciáknak.
2014. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első terhességemmel 4 kg híztam 3050 g baba született. 2 terhességemmel ikreket szültem 6 kg híztam és a 2 baba 5800 g volt. Az ikrekkel 10 kg kevesebb súllyal jöttem haza a kórházból , mint amennyivel kezdtem és nekem is volt súlyfeleslegem.
2014. szept. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A haskorfogat szerintem nem tul mervado.. nekem 102 volt 40 hetesen es 4,2 kg lett a baba. Sulyfelesleg nelkul estem teherbe es 15 kilot hiztam.
2015. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!