Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti visszaküldtétek/ vissza...

Ti visszaküldtétek/ vissza fogjátok küldeni azokat a kuponokat vagy mik azok, amiket abban a csomagban kapunk, amit akkor adnak, amikor a kiskönyvet állítják ki?

Figyelt kérdés
2014. szept. 11. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt a kupont küldtem vissza, amit a szülés után haza induláskor kaptunk, kismama köszöntő csomagban volt a babagondozási könyvekben. Küldtek is vagy 3x felvilágosító füzetkéket,prospektusokat,tápszer mintát, pár db pelenkát, szóval jó volt, én örültem neki :)
2014. szept. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem egy kuponom van amit a kiskonyvnel adtak..egy mam cumit kuldenek ajandekba elvileg..de meg en se kuldtem be!:)

Udv:20hkm

2014. szept. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van az a cumi vagy elôke kapós, meg másik kettô ilyen termékmintákról... Amit 6 hónapos terhesség után lehet beváltani. :) Csak érdekelt, hogy van aki foglalkozik vele? én csak elraktam ôket egy fiókba. :)
2014. szept. 11. 10:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad senkinek semmilyen adatot megadni! Az elozo babanal bekuldtem, a mai napig napi szinten zaklatnak telemarketingesek, biztosítók stb..
2014. szept. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor az első látogatásom volt a védőnőnél,akkor kiállította a kiskönyvet meg kaptam tájékoztató füzetet,abban van egy kupon amit a 28.héttől lehet beváltani.Kis termékminták vannak benne,én örülök neki ha átvehetem ,akármi is lesz benne. :)A védőnő is mondta,hogy ilyen 1-2-3szor használatos termékminták lesznek,de jó dolog ne hagyjam ott,ami jár az jár,én is így gondolom,átfogom venni és örülni is fogok neki :)

27.hetes kismama

2014. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egyik válaszoló ezt írta:

"egy mam cumit kuldenek ajandekba elvileg..de meg en se kuldtem be!:)"

Nos én beküldtem, de nem kaptam meg, ennek már vagy fél éve. Arra tökéletesen jó, hogy az adataidat lemásolják és felhasználják ingyen. Ráadásul nem borítékos hanem nyílt, tehát postán meg máshol is levehetik az adatodat! Én még egyszer nem küldök semmi ilyet be...érdekes azóta zaklatnak az őssejtesek. Mh milyen furcsa....

2015. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!